THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 849 53.5%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,586

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
374
WORLD
THT İle Nasıl Tanıştınız Adında Bir Anket Açılmıştır Anket Dışında THT Hakkındaki Düşüncelerinizi Bu Başlıkta Belirtebilirsiniz.

Şimdiden THT Yönetimi Olarak Teşekkür Ederiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
307
ahh ahh karlı bir sabahtı gerisini söylemiyim güvenlik nedeniyle:D bizi bilen bilir zaten:D

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
bunların hiçbiri değl ki rasgele yazdım o zaman bir programa ihtiyacım vardı hack diye yazdım sonra team koydum org kendisi geldi:)

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
oldum olası meraklıydım gazetede bir köşe yazısında ratlasdım ilk olarak türkhackteam. uzantısını hatırlamıyorum sonra googlede aratdım ve karşıma bir hack le alakalı bir sürü sonuç çıktı. turkhackteam.org u gözüme kestirdim ve tıkladıktan sonra buradayım. iyikide buradayım

BY_CRAB

Katılımcı Üye
24 Eyl 2006
382
2
ADSL
Benim Ilk Sitem Bu Arkadaslar Hack Ozaman Daha Yeni Basladim Site Bilmiyodum Burayi Gördüm üye Oldum Ve Burdayim Artik

efecankal

Yeni üye
9 Ocak 2007
10
0
banada arkadas tavsıye ettı ve bayaa bısey ogrendım ve burdakıler ınsanların ogrenmesı bılgılenmesı ıcın bayaa kasıo hıc anlamayanlara bıle vıdeo lu fln anlatımla gosterıosunuz sabrınıza bılgınıze helal olsun

xxthen

Yeni üye
9 Ara 2006
6
0
kankim tavsiye etti ama manyaq bi site walla hepinize teşekkürederim bu arada Trntla harika olmuş walla snde iş war bööle bi konu çıp bizi güldürebilirmisin istediin zaman yazarsın manyaq bişi olur bu arada +repiini verdim:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.