THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

ODGamers

Yeni üye
4 Haz 2019
33
0
Afrika
Hacklara basladigimda daha yeni o zaman ne ararsam onume cikiyordu hersey tht de vardi 2 yildir falan girislerin acilmasini bekliyordum belki acildigi zamanlar olmustur ben gormemisimdir, bu aya kismetmis cok guzel team

iSysTR

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
421
1
Ukrania
ben yukarıdakilerin hiçbirisi :) sene 2007 2008 abimi bu siteye girerken görmüştüm abim bu sitede baya eskiydi(kullanıcı adını bilmiyorum) bi kaç sene önce hacking e başladıgımda aklıma geldi ve bi anda tht de oldum :)

LazJ3ey

Yeni üye
13 May 2019
5
0
25
Artvin
THT'yi ilk YouTube da duydum forumu birinden aldığım hesapla baya bir inceledim kurcaladım desem daha doğru olur 😂😂😂

ZacLoL

Yeni üye
15 Tem 2019
32
2
Hacker Gruplarını Araştırıken THT Yi Tanıdım Araştırdım Katıldım. Ve de Şuan Çok İyi Şeyler Öğrendim

mehemet ali

Yeni üye
13 Eyl 2019
7
0
DİYARBAKİR
Bana arkadaşim tavsiye etti iyde etti ama bir sorum var ben siteye başladiğimdan beri ben hiçbişi anlamadim bana bir site bile bloke etmeyi orenemedim

lBUNYOOl

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
341
0
2013 lise iken bilgisayar dersinde verilen c# odevimi arastırıken denk geldim ogunden beri kullandıgım tek platform iyiki varsınız ....

Legend Ceo

Yeni üye
25 Haz 2019
2
0
Hacker Olmayı Çok İstiyordum Büyük Çaplı Değil Ama Kendimce Bir Şeyler Yapmayı Çok İstiyordum İnşallah'da Hayaller Suya Düşmeden Gerçekleşir

nsklc

Yeni üye
17 Mar 2019
29
0
TÜRKİYE
bu forumdan bi arkadaş sayesinde tanıştım o zamanlar hiçbir bilgim yoktu açtığım konulardan belli oluyordur zaten sonrasında kendimi bi nebze geliştirdiğimi düşünüyorum 7 ay felan oldu bundan sonra da gelişeceğimi düşünüyorum

3fe0

Yeni üye
9 Kas 2019
0
0
yaptığı işlerin yanı sıra milliyetçi etik ve essiz bir değerdir THT yaptığı röportaj ile tanıdım THT yi

xXPesimisTXx

Kıdemli Üye
12 Tem 2010
3,619
8
İstanbul
THT ile eskiden yazıyordu şuan yazmıyor hatırladığım kadarıyla 2005-2006 senesinde hackerlığa olan merakımdan dolayı internetde araştırma yaparak tanıştım. Çok güzel dostluklar edindim ares agemon black-box sezer gibi tabi o zamanlar msn'den yardiroyoruz aresle hâlâ görüşüyorum okul iş güç derken site ile olan arayi açtım arada girerim yönetim kuruluna bakarim yardım merkezine bakarım bildiğim konular hakkında yardımcı olmaya çalışırım tht bana çok güzel şeyler kattı çok güzel dostluklar verdi ondan dolayi her zaman borcluyumdur bu büyük aileye inşallah sizlerinde o şekilde dostluklari olur. Benimde hikayem bu :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.