THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 849 53.5%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,586

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
711
438
Root@Cyberknight
Telegramın THT grubuna şunu yazmıştım aranıza gelmek istiyorum fakat hack sunucusu olduğu için korkuyorum başıma bi iş gelir diye @'Aspect Hocamda bana geri dönüş sağladı ve dedikleri ise şuydu Burası bizim Ailemizdir Hiçbişey olmaz burada başına gelebilecek tek şey bir sürü bilgi edinmek olabilir demişti 😅 Foruma ve discord sunucusuna girdikten sonra kendi saldırılarımı yapmaya başladım ve yavaş yavaş deface işlemlerine başlamışdım 😂 Benim Hikayemde böyle...

cakicaki

Yeni üye
18 Haz 2006
14
4
2003 ten beri alemin içindeyim...Tüm forumlarıda gezmişliğim vardır, ama kaliteli içerik,öğretici ve ulaşılabilir bişeyler arıyorsan o zaman THT'desin demektir.

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,620
3,368
Россия
şefimm benim tanışma biraz garip diyebilirim biliyordum tht yi ben cokk eskilerden beridir ama üyelik acmak nasip olmadı :( bir türlü ama hayırlısı olsun şefim kolay gelsin iyi calışmalar şefim :)

heredotcan

Katılımcı Üye
28 Ağu 2008
675
149
2007 tarihinde orta okulda hackerlık serüveni ile başlamıştı bizim muhabbetimiz :)

Robert Kuyanka

Katılımcı Üye
7 May 2022
279
42
orda
Aslında şöyle oldu. Ben normal internette geziniyordum. Hack ile ilgili şeyler araştırıyodum işte. Sonra internette bir video gördüm. THT'nin yaptığı hackler ile alakalı. Tıkladım ve izledim. Sonra kendi kendime sitelerinde burada olmayan hacklerde vardır dedim. Siteye girdim ve siteye kayıt olabildiğimizi fark ettim. Sonra kayıt oldum. İlk konum yanlış hatırlamıyorsam DDos ile ilgiliydi.

thtyi biz açtık :D
emeğinize sağlık

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
Sanırsam yıl 2010 du annemin tuşlu telefonuyla internete girmiştim hatta google yazısını görünce baya elim ayağıma dolaşmıştı bilişim dersi ile ilgili ne arama yapsam burası çıkıyordu sonra kayıt olduk :)
Google da böyleydi baya kavga etmiştim evdekilerle THT için 25 köntür gitmişti :LOL::LOL:

google-2010.png

kst132

Junior Hunter
12 Haz 2023
878
483
Hocam valla ben bildim bileli bu forumu biliyordum ancak başka bir forumdaydım oradan buraya geldim iyi ki gelmişim :)

erdoraf

Katılımcı Üye
13 Şub 2011
403
3
nasıl tanıştığımı hatırlamıyorum ama değerli dostlar kazandım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.