🔥 THT Instagram Şikayet Atıcı v2.1 // Hichigo

ArtifacTorY

Yeni üye
24 May 2019
3
0
İstabul
Hichigo Bey, spam botunu gayet güzel kullanıyorum ve çalıştığınıda umuyorum. Ancak arada bir "isteğiniz reddedildi" veya "işlem başarısız oldu" gibi hatalar alıyorum nedeni nedir acaba?

combiltes

Yeni üye
2 Haz 2019
4
0
malesef bir önceki spam atıcı sürümündede login hatası alıyordum bu sürümdede hayla login hatası alıyorum 5 adet hesap açtım hepsine ben kendim girebiliyorum fakat program giriş yapmakta zorlanıyor ve giriş yapamıyor bu sorunu bende çözemedim

arif1903

Üye
18 Nis 2019
65
0
ANKARA
Merhabalar ;

Öncelikle program için teşekkürler fakat program çok hızlı şekilde spam attıktan sonra kapatılıyor spam atıp atmadığı da belli değil . Problem nedir acaba ?

VOC4T3 Bvr

Yeni üye
26 Haz 2019
2
0
İstanbul
Yalnız BAT Dosyasını Çalıştırdığım Sırada Şöyle Bir Hata Çıkıyor = 'python' iç ya da dış komut, çalıştırılabilir
program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor. = Yardım Edermisiniz. Teşekkürler

ahmetor

Yeni üye
26 Haz 2019
1
0
user

Hocalarım user açma scripti veya user satışı ile ilgili yardımcı olacak var mıdır aranızda ? user alzımm hemde çook

Asirtores

Yeni üye
7 Haz 2019
10
0
[ * ] Kullanıcılar yükleniyor!
[ X ] 'kullanicilar.txt' Dosyası bulunamadı! ama var dosyanın içinde ?

omerf200

Yeni üye
11 Ağu 2018
32
0
Kullanicilar. Txt dosyasını görmüyor termux ile deneme yaptım sildim yeni oluşturdum maalesef

KaaNNBey

Yeni üye
2 Haz 2019
2
0
Selamlar instagramdan dm den de size ulaştım ama geri dönmediniz yazdığınız scripti çalıştırırken kullanicilar.txt bulunamadı hatası veriyor sebebi nedir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.