🔥 THT Instagram Şikayet Atıcı v2.1 // Hichigo

Mortally

Yeni üye
9 Nis 2020
38
10
Barcelona
Bende proxy kullanmaya hayır diyorum giriş yapılıyor dedikten sonra Cookieler alınamadı diyor yardım edebilir misiniz?

Bende proxy kullanmaya hayır diyorum giriş yapılıyor dedikten sonra Cookieler alınamadı diyor yardım edebilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

erengns1907

Yeni üye
22 Nis 2020
2
0
Merhaba kullanıcıları yükledim kayit ettim çalıştır dedim ama kullanicilar.txt bulunamadi diyor yardımcı olurmusunuz :)

Chinger

Yeni üye
29 Ağu 2021
3
1
25
Çok güzel olmuş ama bende nedense cookie alinamadi hatası veriyor lütfen yardim

66cehennem66

Yeni üye
2 May 2020
10
2

THT Insta SPAM v2.1

Programın önceki sürümü gibi bir instagram hesabına şikayet yollamanızı sağlayan bir yazlılım.

Python 3.6

Gerekli Paketler:
requests

38RAUf.png

Yeni Sürümle Gelenler;

* Proxy kullanmak opsiyonel olup, artık kullanma zorunluluğu yoktur.

* Multi-Threading kullanımı opsiyonel olup, isterseniz teker teker isterseniz bütün hesaplar aynı anda atabilir.

* Artık tek şikayet sebebi spam değil. İstediğiniz şikayet sebebini seçebilirsiniz.

User ID bulmak için; Find Instagram User ID - Fastest way to get Instagram account numeric ID by username.

Proxy kullanmanıza gerek yok. Ancak kullanmak isterseniz yinede kullanabilrisiniz.

Lütfen DM aracılığıyla benden hesap vs. istemeyiniz. Bende de yok zaten .d

İyi Forumlar

Kaynak Kodu ve İndirme Linki:

[ame]

Kurulum videosu için @akovskiniz kardeşime teşekkür ediyorum.

[ame]

Dostum bisey sorabilirmiyim kullanicilar.txt dosyasi bulunamadi hatasi aliyorum yardim edebilirmisn

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.