Tht-kripto php V1.0 |Ar-Ge Team|

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,241
localhost/admin.php
Merhaba Arkadaşlar

Bu gün sizlere php ile yaptığım md5, sha256 gibi tekniklere alternatif olarak kendi kriptoloji tekniğimi paylaşıyorum.

66e2lra.jpg

Bu proje ile hem şifrelerinizi şifrelenmiş bir şekilde tutacaksınız hem de php biliyorsanız kendi tekniğinizi geliştirebileceksiniz. Bu proje sayesinde şifrelerinizi mysql veri tabanında tutarken md5 gibi çözülmeye başlamış tekniklere nazaran daha sağlam bir şekilde tutabilirsiniz. Programın kötü yanı büyük harflerde bazen sıkıntı yaşamaktadır ancak küçük harflerde, sayılarda " / " " ! " " ? " " " " " : " " ; " " . " " , " karakterleri ve türkçe karakterlerde sıkıntısız çalışmaktadır.

Eğer programı kendinize göre geliştirmek istiyorsanız veya sitenizden direk mysql veri tabanına şifreli bir biçimde kayıt etmek için bu konudaki anlatımı inceleyiniz çünkü buradaki mantığı geliştirdim.

Program Görüntüleri

Dosya tc

Virüs Total

66e2lra.jpg

274zv4c.png

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,822
1,778
Merhaba Arkadaşlar

Bu gün sizlere php ile yaptığım md5, sha256 gibi tekniklere alternatif olarak kendi kriptoloji tekniğimi paylaşıyorum.

66e2lra.jpg

Bu proje ile hem şifrelerinizi şifrelenmiş bir şekilde tutacaksınız hem de php biliyorsanız kendi tekniğinizi geliştirebileceksiniz. Bu proje sayesinde şifrelerinizi mysql veri tabanında tutarken md5 gibi çözülmeye başlamış tekniklere nazaran daha sağlam bir şekilde tutabilirsiniz. Programın kötü yanı büyük harflerde bazen sıkıntı yaşamaktadır ancak küçük harflerde, sayılarda " / " " ! " " ? " " " " " : " " ; " " . " " , " karakterleri ve türkçe karakterlerde sıkıntısız çalışmaktadır.

Eğer programı kendinize göre geliştirmek istiyorsanız veya sitenizden direk mysql veri tabanına şifreli bir biçimde kayıt etmek için bu konudaki anlatımı inceleyiniz çünkü buradaki mantığı geliştirdim.

Program Görüntüleri

Dosya tc

Virüs Total

66e2lra.jpg

274zv4c.png
Elinize sağlık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.