THT Moderatörleri Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gorkovski

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
957
0
Hiçlik
Merhaba arkadaşlar, konuya direk giriş yapmak istiyorum

50-100 Postlu kişilerin moderatör olması bana çok saçma geliyor. Evet şimdi bana diyeceksiniz ki post ile değil bilgiyle alakalı. Klasik laflar.

Benim yaklaşık 1000 tane postum var ve birkaç kere başvuru yaptım fakat moderatörlüğe alınmadım, hackerlik konusunda bilgim var ve forumun eski üyelerindenim. Fakat hesabını yeni açan 50 postlu kişi gelip stajyer moderatör oluyor? Sizce de bu biraz saçma değil mi? Tamam o adam benden daha fazla bilgiye sahip olabilir fakat forumdaki emeği de göz önünde bulundurmalısınız. Mesela adam foruma en son 1 hafta önce giriş yapmış. Lütfen bu önerimi dikkate alın, eminim benim gibi bir sürü hakkı yenen kardeşimiz vardır forumda.

THROOT

Kıdemli Üye
18 Mar 2018
2,478
31
NEREYE
Eski den bende ug timin deydim o gidiş in sebebi ni şu kadar söyleyebilirim izin almıştır adam daha fazla bilgiye sahiptir bunu kanıtlamıştır

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Eski olaylar devam ediyor gibi. Demekki bazı şeyler hala yerleşememiş..
Pek medet umma kardeşim eski üyelerini sildi bu forum.

3CH3L0N

Yeni üye
15 Eyl 2018
19
0
Açtığınız konulara bakıyorlar. Hangi konularda bilgiliyseniz o alanda konu açarak kendinizi kanıtlamanız gerekiyor. Mesaj sayısı önemli bir kriter değil.

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT
8 Ocak 2017
3,210
1,465

50-100 Postlu kişilerin moderatör olması bana çok saçma geliyor. Evet şimdi bana diyeceksiniz ki post ile değil bilgiyle alakalı. Klasik laflar.

Benim yaklaşık 1000 tane postum var ve birkaç kere başvuru yaptım fakat moderatörlüğe alınmadım, hackerlik konusunda bilgim var ve forumun eski üyelerindenim. Fakat hesabını yeni açan 50 postlu kişi gelip stajyer moderatör oluyor? Sizce de bu biraz saçma değil mi? Tamam o adam benden daha fazla bilgiye sahip olabilir fakat forumdaki emeği de göz önünde bulundurmalısınız. Mesela adam foruma en son 1 hafta önce giriş yapmış. Lütfen bu önerimi dikkate alın, eminim benim gibi bir sürü hakkı yenen kardeşimiz vardır forumda.

İki hesabı var , hesap değişmiştir bunları bilemezsiniz. Ayrıca girişine laf etmişsiniz. Yönetimin tek işi , uğraşı burası değil. Okulu , İşi sağlık sorunları olanlar olabiliyor. İzinli oluyorlar. Alınmadıysanız. Kriterlere uygun değilsinizdir. Belki yeterli olgunluğu sağlamamış olabilirsiniz , Hacker bilgim var demişsiniz. Ne yapabiliyorsunuz ? Nereyi hackleyebiliyorsunuz ? Hak yenmesin diye elden gelenler yapılıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51

Bu iş bilgi ile alakalı bende eski asistanım bazen kötü üyeleri almışsalar eğer asistanlıkta bekletirler moderatör olarak göremezsin kimseyi

Ama bir süredir bi forumda yokum ondan tam olarak bilemeyeceğım ama önerin eğer haklıysa ve moderatörler çalışmıyorsa sana hak veriyorum

Birde 1 hafta giriş yapmana işi izinden kaynaklıdır..

Edit:moderatörler ićine umarım u.mod de giriyordur :))

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba, yeni düzenlemelerle birlikte postbit'teki post sayınızın açıkçası hiçbir önemi bulunmuyor, başvurduğunuz timin kriterleri nedir, ona göre çalışma yapmalısınız. Pentest alanında bilginiz varsa Çaylak alımları açılınca başvurabilirsiniz. Ek olarak başvurularda kimsenin hakkı yenmiyor, sadece uygun olanlar seçiliyor ve ataması yapılıyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.