THT Müzik

THT Müzik nasıl olur

• Etkileyici

Oy: 9 36.0%
  • Kötü

Oy: 16 64.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

hellscream2

Uzman üye
4 Tem 2013
1,001
0
THT için bir müzik hazırlasak ve sitenin girişine koysak nasıl olur Cevaplarınızı bekliyoruz.

Yapabilecek olan varsa mesaj veya teşekür etsin eger kesinleşirse özel msj olarak yollanacaktır.

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
babacanım:) mehter marşı ile girsek izmir marşıyla çıkış yapsak nasıl olur :) bırakın Allah aşkına babacanım başka yerlerde görüpte bizlerde aynısını yaparsak bizim farkmız nasıl anlaşılacak :)babacanım bizi örnek alsınlar biz onları deil :)

hellscream2

Uzman üye
4 Tem 2013
1,001
0
babacanım:) mehter marşı ile girsek izmir marşıyla çıkış yapsak nasıl olur :) bırakın Allah aşkına babacanım başka yerlerde görüpte bizlerde aynısını yaparsak bizim farkmız nasıl anlaşılacak :)babacanım bizi örnek alsınlar biz onları deil :)

peki ne gibi birşey yapsak bütün gözleri üstümüze çekeriz

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Türk hack sıtelerınde yok boyle bısey zaten yabancı ıspanyol bır kaç hack sıtesınde vardı onlarda bır sure sonra kaldırdı etkıleyıcı olmaz bu tarz seyler forumda

Osmanli Kizi

Katılımcı Üye
20 Haz 2013
699
0
Ho$ olur aslinda, kulaga sakin gelen bir fon ama abartili olmayacak derecede birde pat diye siteye girince degil..

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
hayır ama güzel olmazmı THT hakkında bir müzik çıkartsak

Guzel olmaz aynı zamanda muzıkle falan uye çekemeyız aksıne kaybederız.Ornek soyle dusun bılgısayarı actım saat gece 3 herkes evde uyuyor seslerde daıma acıktır her pc de foruma gıreyım dedım bır gırdım allah gumbur gumbur muzık ev ayaga kalktı akbıyetım ne olur sence bu durumda ve soylecegım sey o an su olur yuh ya kım koymus bu muzıgı:DUmarım anlamısındır

hellscream2

Uzman üye
4 Tem 2013
1,001
0

Guzel olmaz aynı zamanda muzıkle falan uye çekemeyız aksıne kaybederız.Ornek soyle dusun bılgısayarı actım saat gece 3 herkes evde uyuyor seslerde daıma acıktır her pc de foruma gıreyım dedım bır gırdım allah gumbur gumbur muzık ev ayaga kalktı akbıyetım ne olur sence bu durumda ve soylecegım sey o an su olur yuh ya kım koymus bu muzıgı:DUmarım anlamısındır

anladım tabiki

Osmanli Kizi

Katılımcı Üye
20 Haz 2013
699
0

Peki forum sitesini acinca reklam cikiyor surekli bende, bunu nasil cozebilirim Sayin Uzman olan abi ? :RpS_blushing:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.