THT Size Ne Kattı? Herkes Yazsın

Konu Sabite Alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    84

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Burada 5-6 senedir olan hatta daha fazla olan abilerim vardır. Sadece onlara değil herkese soruyorum: THT Size ne kattı? Size neler öğretti? Herkes Yorum kısmına yazarsa birbirlerimizin hikayelerini dinlemiş oluruz.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Güzel dostluklar , az biraz bilgi birikimi , olgunluk , yönetim bilinci .

Headron

Uzman üye
19 Mar 2017
1,213
0
Bana bilgi konusunda yardımcı oldu. Çok iyi insanlar var, seviyorum burada olmayı.
:)

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
29
Aile
Paylaşmayı
Sevgiyi
Saygıyı
Bilgiyi
Eğlenceyi
Hüzünü

Ne İstersen Var Allah Hepinizden Razı Olsun

RedWormZ

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
986
3
Istanbul
AİLE, saygı ve sevgi, bilgi, dostluk, geleceğe bakış, ve paylaşım hevesi :).
Hepinizi Çok seviyorum THT'ailesi..

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Yönetim bilinci , Аile , Saygı , Hırs , azim , çalışmak , problem çözmenin kolay yolları , programlama , bilgi ,

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Insanlari iyi kötü, bencil cömert, kibirli alcak gönüllü, (daha diyecegim cok sey varda ban yerim...) tanımayı ögretti

ardatknlp

Uzman üye
30 Tem 2017
1,137
0
ANITKABİR
Öncelikle aile olmayı
Araştırmayı
Kodlamayı
Öğrenmeyi
ve Daha Aklıma Gelmeyen Nice Şeyleri;
Bu Forumun Kıymeti Bilinmeli !

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
36
25
Kocaeli
"Sabite alınsın mı?" anketli konular..

Uygun görülürse ÜDY tarafından zaten sabite alınır niye böyle bir zahmete giriyorsunuz ki :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.