THT Size Ne Kattı? Herkes Yazsın

Konu Sabite Alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    84

Grimner

Kıdemli Moderatör
28 Mar 2020
6,304
4,699
Forumun bana kattığı en büyük şey şu arkadaş: @'pump küçük kardeşim gibidir kendisi.
Pump dışında biri daha vardı da o artık yok..

Foruma ilk girdigimde kadikoy metrosunda 5 parasiz bir dilenciydim, bir kartonum vardi onun uzerinde yatardim. Topladigim 3 5 kurusla internet cafe ye gider hemen tht deki konulari arastirrdim. Boyle bir yil icinde inanilmaz derecede ilerledim ve 59 yazilim dili ogrendim tht sayesinde. Bu potansiyleimi farkeden MIT beni kendi sirketlerine ust duzey proglamlamaci olarak ise aldilar. 5 yildir MIT de isvec sitlerine shell basiyorum. Tesekkurler tht ailesi♥️💪🇹🇷🧕🕋🤲

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.