THT Size Ne Kattı? Herkes Yazsın

Konu Sabite Alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    84

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
Ailenin ne demek olduğunu samimiyet ve paylasmaninda yanısıra beni bilgisizlikten kurtardı diyebilirim eskiden gugıla facebook hackleme yazip 5 defa pc yi formatlik ettigimi hatirliyorum ilk basta bi arkadasim arkadasi araciligiyla ogrendim sonra zaman gelisti bu forumu gordum felan az bilgiyle girdim buraya ama biraz alisinca bilgi haznemi gelistirmeye basladim gelistirdim gelistirdim ve bu gündeyım tht ailesinin tüm üyelerine ve yöneticilerinede ayriyetten teşekkür ediyorum burdan :)

Jraex

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
317
1
Galaksi
Kısa süredir buradayım aile ortamı çok güzel bi sorun oldumu herkes elinden geldiğince ilgileniyor. İyi varsın THT <3

Hermaphroditos

Yeni üye
14 Şub 2019
39
0
Her soruma cevap alıyorum ve anlattığınız bilgi yığınların okuyorum. Mutluyum, kendimi geliştiriyorum böylece...

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,318
7,706
Burada çok şey öğrendim fakat önemli olan dostluğun, kardeşliğin, sevginin, saygının, ayrımcılığın olmaması ve öğrenip, öğretmeden tutun daha birçok şeyin burada mümkün olduğunu öğrendim.

THT Ailesi Sağolsun <3

Mrbott

Yeni üye
31 Ara 2018
0
0
Üye olmadan önce boş zamanlarımda gelip aktif konu ve mesajları okuyup yeni şeyler öğreniyodum.Üye oldum hala boş zamanlarımda gelip yeni şeyler öğreniyorum ama bazen saçma sapan konu başlıkları görüyorum ve bunun ne işi var burda diyorum mesela şuan aktif olan çukur vs söz gibi konulara denk geliyorum harbi bunun ne işi var burda.

Medinelii

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
652
1
MilkyWayGlxy
Türk hack team bana birçok şey kattı kendimi burda yanlız hissetmedim bilgileri sömürdüm , bilgi paylaştım yeni dostluklar kurdum kısacası iyiki var THT :))

Fr0z3n

Üye
3 Ara 2018
59
0
Yeni bilgiler , kendi bilgilerimi başkasına aktarma , saygı ,bağzı değerler , ortam , kardeşlik.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,055
388
Ankara
Zamanında parlak gözlü, hevesli, normal bir programcıydım. Bir patronum işten ayrıldığımda iki maaşımın üstüne yattı.

THT bana şunu öğretti ki intikam çoook tatlıdır. Bana o intikamın yollarını da öğretti. Hatta reddit'te top 10 nuclearrevenge (nükleer intikam) hikayelerinden biri şu anda - https://www.reddit.com/r/NuclearRevenge/comments/b0atuz/you_pay_for_it_one_way_or_another/

Bana farklı düşünmeyi öğretti. Beni daha iyi bir programcı yaptı.

Normalde ben çok aptal biriyimdir ama normal bir insana göre çok hızlı öğrenirim, öğrendim çok şükür. Bana zeki insanları kandırmanın yollarını öğretti. Saldırgan siber güvenliğin yolunu açtı, kariyer opsiyonlarımı genişletti. İnşallah güvenlik soruşturması sonucunu bekliyoruz, yeni maaşımın en az 50%'sini THT'ye borçluyum.

Konya'da da iki ev verdi bana THT de o anlatılmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.