THT Size Ne Kattı? Herkes Yazsın

Konu Sabite Alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    84

exclupher58

Yeni üye
16 Nis 2019
2
0
Tht

Bu Kurum
bana insan beynini doru bir şekilde

kullanmayı düşünmeden sorgulamadan hareket etmemeyi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Ecdadımızın Bize olan bu Vatanı kanımızın Son Damlasına kadar Hattı Müdafaa Etmeyi ve Emanet Olan vatanımızı gerek Sanal gerek reel her ne olursa olsun hürmet ederek savunmayı ve Bununla birlikte yokluğun içinde saklı bir varlık olduğunu anlama ona göre hareket etme prensip ile hareket etme amacını katmıştır .

nsklc

Yeni üye
17 Mar 2019
29
0
TÜRKİYE
6-8 aydır buradayım hiç bilgim yoktu üye olurken şimdi ise yazılım hacking vb konularda nasıl yol izlyeceğimi karar vermeme ve birçok şeyi öğrenmeme yardımcı oldu özellikle son 1 aydır

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
322
Olduğumdan daha olgun düşünmeyi, daha fazla öğrenmek için daha fazla araştırma yapmayı, hiyerarşiyi, Pala - Adige - P4RS - He-ll - cassport vs gibi bir çok abi ve arkadaş kattı burada karşılıksız yardım etmeyi ve bir çok şeyi kattı iyi ki varsınız THT AİLESİ.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,842
5,512
[C*]
Güzel dostluklar katmıştı zamanında fakat şimdi o güzel dostlar güzel atlara binip de gittiler..
Gafik tasarımı o dostlar sayesinde öğrenmiştim sıfırdan..

Hey gidi günler..

xhasanbaris

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
251
2
çok az ve arada sırada girmeme dahi sayamayacağım kadar tecrübe,genel kültür ve en üstü sosyal mühendislik konusunda kendimi geliştirmeme hiç uğraşmasam dahi çok yardımcı oldu.
THT mükemmel bir forumdur.
DEWAMKE :)
Not : 6.sınıftan beri kayıtların açıklanmasını beklerdim, bir türlü denk gelmezdim 9.sınıfa nasip olmuştu yani 5 sene önce yaklaşık... :) )

ShadowGirl

Üye
2 Nis 2020
114
0
Daegu
2 haftadır buradayım ama herşeye atlama gibi bir özelliğim olduğundan 2 haftada neler kazandığımı/öğrendiğimi söyliyeyim... yazılım hakkında yazma becerilerimi geliştirme çabasına girdim, bunları yaparken kendime bir kitap listesi oluşturdum(programlama dilleri hakkında), Yeni bir dile başladım, yabancı dile(ing,fransızca,almanca ve korece) önem vermeye başladım bunun da bana baya olumlu bir katkısı oldu, araştırmacı bir yapıya sahibim zaten burayı da öyle buldum ve katıldıktan sonra bazı konuları daha derin araştırmaya başladım... thats it

'Kyexun

Katılımcı Üye
16 Haz 2020
771
144
araştırmayı, ilerideki planlarımı ve hiçbir karşılık beklemeden sürekli yardım etmek P4RS @Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮ BH80 @"αquαmαrínє

Son düzenleme:

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
Siber Alemin Nasıl bir yer olduğunu nekadar tehlikelli olduğunu bilgisayarın aslında ne olduğunu vb vb öğretti

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.