THT Size Ne Kattı? Herkes Yazsın

Konu Sabite Alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    84

Feqtico

Junior Hunter
24 Haz 2020
639
171
Burada 5-6 senedir olan hatta daha fazla olan abilerim vardır. Sadece onlara değil herkese soruyorum: THT Size ne kattı? Size neler öğretti? Herkes Yorum kısmına yazarsa birbirlerimizin hikayelerini dinlemiş oluruz.
Güzel bir siber güvenlik bilgi birikimi, iyi dostluklar, aile ortamı, arada bir atraksiyon :D

Rowdzel

Üye
18 May 2020
57
14
1 sene ufak bir süredir deriz değil mi? Evet kısa bir süredir. 2 sene önce babaannem vefat etti be dün gibi hatırlıyorum ama buraya 1 sene önce geldim bana çok uzun bir süre gibi geliyor. Örneğim aşırı saçma olabilir fakat kötü anılar dün gibi yakın gelirken, iyi anılar o kadar yakın gelmiyor. Bu bana forumun kattığı hayattaki ilk teorim.

19 yaşımdayım 20'ye yol alıyorum şu an. 18 yaşında foruma geldiğimde, hatırlıyorum bilgisayar alacağım için sorular sormuştum sağolsunlar ilgilenmişlerdi. Telefondan sadece youtubede takılan ama bu konulara aşırı meraklı bir insandım. Bilgisayarımı aldım ve 12. taksiti bir dahaki ay ödeyeceğim xD
1 senede bence güzel bir gelişimim oldu, her sene bu kadar geliştirsem kendimi çok iyi yerlere gelirim diye umuyorum xD
İlk bu foruma geldim fakat yalan yok pek bir şey öğrenemedim ve diğer forumlara salça olup çok şey öğrendim. Belki de 3-4 senedir bu ortamlarda olup benim gördüklerimi görmeyen vardır. Göremez demiyorum görmeyen vardır diyorum. Arada buraya gelip benim gibi daha başlangıçta olan kardeşlerim-abilerim-ablalarım-dostlarım için destek veriyorum.

Özete geleceksek;
Benim için başlangıç noktası olan bir forumdur THT. Size boş gelmiş olabilir yazdıklarım. Ben bir yazar değilim sadece kafamdan geçenleri dökmek istedim.
THT'den geldik THT'ye gidiyoruz xD
İyi forumlar

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
ben yeni olmama rağmen çok şey öğrendim bu forum sayesinde ve birçok kaliteli insan gördüm.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Ben mart ayında başladım foruma çok şey kattı bana forum her gün yeni şeyler öğreniyorum şu anda köydeyim mesela sürekli foruma girme isteği geliyor yani alışkanlık oldu artık😂

Burayı seviyorum yeni şeyler öğrenmek , öğretmek çok güzel birşey:)
Kamu Spotu Gibi Olacak Ama Türk Hack Team'i Sevin Sevdirin🇹🇷😊

Herkese Hayırlı Günler İyi Forumlar

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,174
386
23
İnternetin Derinliklerinde...
Burada 5-6 senedir olan hatta daha fazla olan abilerim vardır. Sadece onlara değil herkese soruyorum: THT Size ne kattı? Size neler öğretti? Herkes Yorum kısmına yazarsa birbirlerimizin hikayelerini dinlemiş oluruz.
Allah yüzbinlerce kez razı olsun ki bana hayatımın asıl amacını kattı

kariyerim
arkadaşlarım
çevrem

her şey sizin sayenizde şekillendi gelecek için aptalca fikirlerim vardı ama şimdi

siber güvenlik uzmanlığı ile ilgili bir kariyer planlamam var tekrardan tümm tht ailesine teşekkürler başta ghost killer olmak üzere ;)

bu arkadaşların da katkısı yok değil onlara da teşekkürlerimi sunuyorum ;)

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,585
1,645
Green/Moderasyon
Bana arkadaşlığı,dostluğu,abiliği öğretti bu forum, içinde güzel ama bi o kadarda fevri insanlar tanıdım, yüzüne gülen, arkandan iş çeviren kişiler tanıdım, ve bi o kadarda haksızlığı tanıdım bu forumda. 3 aylık çabamı 2 hafta da yiyebilen bir forum. Veya forum değil içinde ki kişilikler diyelim. Yani işin özeti, bir daha gelmek istemeyeceğim bir forum. Veya gelirsem bomba gibi geleceğim bir forum. Başka forumlara ayak basmak aklımın uçundan geçmiyor. Ben terazi değilim neresi ağır basar ise oraya gitmem. Kimsenin gözüne de girmeye çalışmam. Burada ilerlemek istiyordum, kısmet değilmiş. Önümü açmak yerine kapayanlar sağ olsun. Hiç kimse için çabalamamam gerektiğini öğrendim bir de bu forumda.

mus/hir

Yeni üye
30 Ara 2022
6
0
Merhaba bu Tht deki ilk yorumum bu ortmada yeniyim umarım bundan sonrasında daha güzel şeyler olur öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye devam edeceğim umarum hep beraber güzel yerlere geliriz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.