THT Televizyon Programı

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,676
3,562
23
Ankara
Tarafımca konuya VirusTotal eklenmiştir. Daha sonraki paylaşımlarınızda RAR dosyasının ŞİFRESİZ, ve VirusTotalde taranan dosyanın EXE dosyası olduğundan emin olunuz. Kolay gelsin.

25 Ocak 2016
220
3
Ankara
Hocam Teşekkür ederim.

Hocam Teşekkür ederim.

ne tür içerikler olacak bence biraz gereksiz gibi geldi ama elinize sağlık
Teşekkür ederim.Belki işine yarayan olur diye yaptım. Bana Lazımdı Sizlerle Paylaştım . Sizin için gereksizse indirmeyiniz .

Hocam virüs tanklıyor maşallah :)
Hocam o kadar olacak . Herşeyi zaten virüs görüyor . Virüs olmasada varmış gibi gösteriyor.

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,220
1,213
Amsterdam
Eline sağlık.

Bu konu bana THT'de eski anılarımı hatırlattı. 2012-2013 yıllarında Forum'da vb6 dili çok yaygındı. Bundan dolayı her gün vb6 ile herkes yaptıklarını paylaşıyordu.
O dönem vb6 ile ben de herkese açık turistik kameraların izlenebileceği bir yazılım yapmıştım. Arayüzü bu yazılıma benziyordu :D

25 Ocak 2016
220
3
Ankara
Eline sağlık.

Bu konu bana THT'de eski anılarımı hatırlattı. 2012-2013 yıllarında Forum'da vb6 dili çok yaygındı. Bundan dolayı her gün vb6 ile herkes yaptıklarını paylaşıyordu.
O dönem vb6 ile ben de herkese açık turistik kameraların izlenebileceği bir yazılım yapmıştım. Arayüzü bu yazılıma benziyordu :D
Hocam Teşekkür ederim. Ah o eski günler. THT çok değişti.

Hocam Teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.