THT Yardım Merkezi Önek Kullanımı

a3b2jeo.png

logo.png

Selamlar THT Ailesi.

Forumumuzun Düzenli ve anlaşılır şekilde yardım konusu açmak için forumumuzda bulunan ''Önek'' Özelliği bulunmaktadır.Önek Özelliği THT Yardım Merkezinde Sorcağınız sorunun konusunu belirleyen bir özelliktir.

Gösterelim:

Yeni Konu Aç Butonun Tıklayınca Sol Köşe Taraf'da Önek seçme özelliği bulunuyor.

11.png

Resimde görüldüğü üzere GNU/Linux,Donanım,Windows,Mobil,Network,Oyun,Sızma Testleri,Yazılım | Proglamlama,Zararlı Yazılım,Sosyal Mühendislik,Algoritma ve Tersine Mühendislik Önekleri bulunuyor.Açıcağınız Konunuzun konusu her ne ise önek seçeneklerinden belirtip konunuzu açabilirsiniz.Daha düzenli ve konu amacı görünmüş olacaktır.

22.png

a3b2jeo.png

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,020
544
Kemalizm
a3b2jeo.png

logo.png

Selamlar THT Ailesi.

Forumumuzun Düzenli ve anlaşılır şekilde yardım konusu açmak için forumumuzda bulunan ''Önek'' Özelliği bulunmaktadır.Önek Özelliği THT Yardım Merkezinde Sorcağınız sorunun konusunu belirleyen bir özelliktir.

Gösterelim:

Yeni Konu Aç Butonun Tıklayınca Sol Köşe Taraf'da Önek seçme özelliği bulunuyor.

11.png

Resimde görüldüğü üzere GNU/Linux,Donanım,Windows,Mobil,Network,Oyun,Sızma Testleri,Yazılım | Proglamlama,Zararlı Yazılım,Sosyal Mühendislik,Algoritma ve Tersine Mühendislik Önekleri bulunuyor.Açıcağınız Konunuzun konusu her ne ise önek seçeneklerinden belirtip konunuzu açabilirsiniz.Daha düzenli ve konu amacı görünmüş olacaktır.

22.png

a3b2jeo.png
Eline sağlık, yeni üyelerimize yardımcı olacaktır. Teşekkürler!

21 Eyl 2023
166
17
a3b2jeo.png

logo.png

Selamlar THT Ailesi.

Gösterelim:

11.png

22.png

a3b2jeo.png
yeni üylerin okuması gereken bir şey umarım özen gösterirler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.