🎗THT'ye Kayıt Olalı (X) Yıl Oldu | Yıl Dönümü | Siz kaç yıldır üyesiniz

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,671
3,557
23
Ankara
23.06.2015...
5 sene. Kimler geldi geçti... Belki ufak bir çocuktum belkide bir ergen... Ama iyikide aileye katılmışım diyorum. Yeri geldi beraber ağladık yeri geldi beraber sevindik. Kimimiz Hakk'ın rahmetine kavuştu Kimimiz zamanla belli yerlere dağıldı. Ölen Hocalarımı bir kez daha saygı ve sevgiyle anarken herkese hayırlı günler diliyorum. Saygılar sevgiler...

Kayıt ismi:CarryMacmillian

LETRX

Katılımcı Üye
21 Ocak 2010
355
4
Tromsø
Kimler geldi kimler gecti don bak arkana elbet ki zaman bizi sizide silip supurecektir peki bizden geriye ne kalicak ? keske hic bir sey kalmasa.
10 yıl...

Algoss35

Üye
22 Tem 2014
224
4
Valeria
Gençlik düşüncesiyle ve hacker olma hayaliyle üye olup forumun gerçek amacını öğrenip severek forumda vakit geçirelim 6 yıl olmuş.
İyi Forumlar dilerim

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,814
31
MyKrallife
2016 yılının tam bu gününde THT üye olmuştum, siz kaç yıldır üyesiniz ?

Kayıt Tarihi, Üyelik Yıldönümü hakkında konuşabileceğiniz, yıldönümlerini kutlayabileceğimiz bir konu olarak açıyorum. Post kasmadan, olayı abartmadan siz de üyelik tarihi ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz. /edit-yakamoz1319
Aslında forumda yıllar önce ziyaretçi olarak dolaşıyordum ama 2021 yılında uye oldum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.