Tiktok Yayın İhlali Kaldırma

Vixen.0

Yeni üye
24 May 2024
9
0
Selamünaleyküm arkadaşlar, bir tanıdığım var, fiziksel olarak mağdur. Tiktoktan yayın açıyordu kendine ama saçma sapan bir durumdan kalıcı yayın banı yedi. Tiktoka defalarca durumu anlatan, yardım istediğimiz geri bildirimler gönderdik ama hep aynı otomatik mesajı atıyor, attığı mesajdan yazdığımız şeylerle çok alakasız. Bilgisi olan, anlayan,yardım edebilecek birisi var mı? Şimdiden teşekkürler:)

Blueteamforse

KELEŞ
17 Ağu 2023
440
198
Her Yer
Merhaba
Yaşadığınız durum için üzüldüm.Ek olarak fiziksel olarak mağdur olmuyor burda 😂 .
Mevzuya dönelim
Tiktok firmasının yapmadığı şeyi mallesef bir kişi el attamaz tiktok firmasının moderatörleri kapattıyorsa yayını ona engel olunamaz mallesef.Tek çözüm yardım merkezi yada yeni hesaptır.

İyi forumlar dilerim...

Vixen.0

Yeni üye
24 May 2024
9
0
Merhaba
Yaşadığınız durum için üzüldüm.Ek olarak fiziksel olarak mağdur olmuyor burda 😂 .
Mevzuya dönelim
Tiktok firmasının yapmadığı şeyi mallesef bir kişi el attamaz tiktok firmasının moderatörleri kapattıyorsa yayını ona engel olunamaz mallesef.Tek çözüm yardım merkezi yada yeni hesaptır.

İyi forumlar dilerim...
Adam fiziksel engelli, o yüzden üzerine daha çok düştüm, ondan dedim.
Moderatörlere nasıl ulaşabilirim peki?
Cevapladığın için teşekkür ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.