Tim Kulüpleri Hakkında Öneri

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
Selamlar, foruma bir öneride bulunmak istiyorum.
Hepimiz farkındayız ki, THT'de timler önemli bir yer kaplıyor ve gerçekten iyi bir şekilde çalışıyor.

Ancak bir time girmek isteyen orada bulunmak isteyen ama konu hakkında bilgisi olmayan üyeler, başvuru yapıp olumsuz sonuçlar alıyor.
Bu gün forumda gezinirken kulüplerde, Moderasyon Ekibi, Basın Medya Ekibi, Grafik Ekibi ve Ar-ge Ekiplerinde hiç kulüp bulunmadığını fark ettim. Benim önerim her tim için en az bir tane tim için yetiştirici kulüp açılması bu şekilde forumda daha fazla tecrübeli yönetici ve tim üyesi olur

Saygılar

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
140
-
Zaten açılıyor ama gerek pasiflikten gerekse kimse ilgilenmediği için kapanıyor.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Google icat edilmeden önce, 3 Eylül 1998 tarihi turkhackteam.org 'Tim Kulüpleri Hakkında Öneri' başlıklı konu

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
Selamlar, foruma bir öneride bulunmak istiyorum.
Hepimiz farkındayız ki, THT'de timler önemli bir yer kaplıyor ve gerçekten iyi bir şekilde çalışıyor.

Ancak bir time girmek isteyen orada bulunmak isteyen ama konu hakkında bilgisi olmayan üyeler, başvuru yapıp olumsuz sonuçlar alıyor.
Bu gün forumda gezinirken kulüplerde, Moderasyon Ekibi, Basın Medya Ekibi, Grafik Ekibi ve Ar-ge Ekiplerinde hiç kulüp bulunmadığını fark ettim. Benim önerim her tim için en az bir tane tim için yetiştirici kulüp açılması bu şekilde forumda daha fazla tecrübeli yönetici ve tim üyesi olur

Saygılar

Merhabalar,

her tim kulüpten adam almak zorunda değildir. Asistanlık süreci bu yüzden vardır :) Fakat birçok timin zamanında kulübü vardı ancak gerek yöneticilerin ilgisizliği, gerek üyelerin pasifliği yüzünden birçok kulüp kapandı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.