Toplanın

DeliDalyan

Üye
30 Eyl 2017
213
0
Root/System/
beyler ben pc yi win 10 a yükseltim fakat programlar yani havji safe3 vb programları çalıştıramıyorum bunu nasıl çalıştıra bilirim güvenli olamadığını deyip çalışmasına izin vermiyor
yardım ederseniz sevinirim

qwer2000

Uzman üye
13 Ara 2015
1,056
4
sanal Makina Kurabilirsin linux daha iyi olur senin için ancak win 10 tavsiye etmiyorum win 7 çevir bence

IPasaBeyI

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
261
4
Kendi yazılımdan kaynaklı her programı çalıştırmıyor güvenlik duvarını ve diğer yardimci programları kapatmayı dene. Olmaz ise uyumluluk ayarlarına vs bak.

Azenis

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
887
0
beyler ben pc yi win 10 a yükseltim fakat programlar yani havji safe3 vb programları çalıştıramıyorum bunu nasıl çalıştıra bilirim güvenli olamadığını deyip çalışmasına izin vermiyor
yardım ederseniz sevinirim

Net Framework 2.0 ve Net Framework 4.0 kur yei kurduğun için bunlar yok bu yüzden programlar çalışmıyor bunları indir ve kur ;)

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
bu tür toolları virüs programları virüs olarak gördüğünden çalıştırmıyor.
Virüs programını devre dışı bırakarak çalıştırabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.