Tor Browser'da market sitelerine girmek tehlikeli mi ?

flerbill

Yeni üye
3 Nis 2016
21
0
Isparta
Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim. Az önce Tor browser üzerinden biri market diğeri uyuşturucu market sitesi olmak üzere 2 adet siteye girdim. İki sitede de register yapmadan içeriği göremiyordum. Amacım bu sitelerin içeriklerine bakıp çıkmaktı. Baya merak ettim.Ben de iki siteye de kayıt oldum. Tabi kayıt olurken rastgele nick salladım ve kafama göre şifre yazdım. Yani özel bir bilgi (e posta v.b.) falan istemiyordu. İki siteye de giriş yapıp merak ettiğim şeylere bakıp çıktım. En fazla 20-30 dk durmuşumdur. Sizce başıma herhangi bir durum gelir mi ? Gelme ihtimali sizce nedir ? Ha bu arada bu 2 siteye tamamen merak amaçlı girdiğimi, herhangi yasa dışı bir şey alma veya satma amacımın olmadığını da söyleyeyim. Yanıt verip beni bilgilendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Dikkat cekmediysen kimseye bir şey demediysen herhangi bir şey almadıysan hiç ama hiç bir şey olmaz dostum
Her deep webe gireni öldürürselerdi ohooooo dünyada insan kalmazdı :)) kime uğraşmaz dostum
Site sahibi dışında kimsenin haberi olmaz o sitelere günde dünyanın her yerinden yüz binlerce kişi giriyor
Bir seni mi bulacaklar neden bulacaklar nasıl bulacaklar ? :)) Tor browser kullanıyosun bide orada 5 sunucu var hangisini kirsinlar?
Hiç bir şey olmaz dostum bir bilgi girme ve dikkat çekme onun dışında bir şey olmaz

flerbill

Yeni üye
3 Nis 2016
21
0
Isparta
Dikkat cekmediysen kimseye bir şey demediysen herhangi bir şey almadıysan hiç ama hiç bir şey olmaz dostum
Her deep webe gireni öldürürselerdi ohooooo dünyada insan kalmazdı :)) kime uğraşmaz dostum
Site sahibi dışında kimsenin haberi olmaz o sitelere günde dünyanın her yerinden yüz binlerce kişi giriyor
Bir seni mi bulacaklar neden bulacaklar nasıl bulacaklar ? :)) Tor browser kullanıyosun bide orada 5 sunucu var hangisini kirsinlar?
Hiç bir şey olmaz dostum bir bilgi girme ve dikkat çekme onun dışında bir şey olmaz

Teşekkür ederim.Hayırlı geceler dilerim.

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
e-posta veya herhangi bir kişisel bilgi girmediğin sürece ileride bir soruna sebep olmaz.
Girerken dikkat etmen gereken konu javascript'i kapamak ve kendini gizlemek bunun içinde aşağı bir link bıraktım video bana ait değildir. ve bu arada bu tarz konuları yardım bölümüne aç adminler çıldırmasın :)
iyi geceler iyi forumlar.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=EpxJfwQ6p-Q[/ame]

Son düzenleme:

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Dostum zaten Tor kullanarak kendini gizliyor adam
Bide ünlü sitelere girdiyse neden site sahipleri kullanıcılarına zarar vererek kullanıcı kaybetsin ki?

flerbill

Yeni üye
3 Nis 2016
21
0
Isparta
e-posta veya herhangi bir kişisel bilgi girmediğin sürece ileride bir soruna sebep olmaz.
Girerken dikkat etmen gereken konu javascript'i kapamak ve kendini gizlemek bunun içinde aşağı bir link bıraktım video bana ait değildir. ve bu arada bu tarz konuları yardım bölümüne aç adminler çıldırmasın :)
iyi geceler iyi forumlar.

https://www.youtube.com/watch?v=EpxJfwQ6p-Q
Yardım bölümü şimdi aklıma geldi :/ Adminler kusuruma bakmasın :) Önerin için teşekkür ederim lakin ben JavaScripti kapamadan kayıt oldum her iki siteye de. Herhangi özel bir bilgi girmedim tabi. Sıkıntı olma ihtimali hala var mıdır ? Sitelerin biri popülerdi de diğeri hakkında pek bilgim yok popüler olmayabilir.

caylak95

Üye
10 Şub 2015
149
17
.rat
Dostum zaten Tor kullanarak kendini gizliyor adam
Bide ünlü sitelere girdiyse neden site sahipleri kullanıcılarına zarar vererek kullanıcı kaybetsin ki?

Uyuşturucu ve silah ticareti yapan biri neden zarar vermesin?
ayrıca Her Tor kullanan kendini tümüyle gizleseydi dünyada illegal ticaret dönmezdi :)

iyi geceler iyi forumlar..

Yardım bölümü şimdi aklıma geldi :/ Adminler kusuruma bakmasın :) Önerin için teşekkür ederim lakin ben JavaScripti kapamadan kayıt oldum her iki siteye de. Herhangi özel bir bilgi girmedim tabi. Sıkıntı olma ihtimali hala var mıdır ? Sitelerin biri popülerdi de diğeri hakkında pek bilgim yok popüler olmayabilir.

Sıkıntı olmaz zaten darkwiki de 3-5 site var onlarada günde milyonlarca insan giriyor birşey olmaz yani :) illa paranoyak olcaksan garanti olsun diye modemi resle ip değişsin zaten tor devamli 3 saniyede bir ip değişiyor ama genede işini garantiye al. attığım videodada tor'un maximum security de javascript'i kapamayıp insanları nasıl kandırdığınında kanıtı. O yüzden işini garantiye al. Bu arada ordan ticaret yapmayı düşünüyorsan ordaki forumların çoğu dolandırıcı en azından benim bildiğim bir kaç tanesi.

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Uyuşturucu ve silah ticareti yapan biri neden zarar vermesin?
ayrıca Her Tor kullanan kendini tümüyle gizleseydi dünyada illegal ticaret dönmezdi :)

Tamammı ile gizliyor demiyorum zaten büyük bir oranda gizliyor

Site aracılık sağlıyor insanlar illegal ticaret yapıyor
Yani site durduk yere müşteri kaybetmez dimi :mahcup:
Neden kaybetmek istesin? Girdiğin siteleri ismi ile araştır bu arada dostum.

Çaylak özel bak dostum yardıma ihtiyacım var

Son düzenleme:

flerbill

Yeni üye
3 Nis 2016
21
0
Isparta
Sıkıntı olmaz zaten darkwiki de 3-5 site var onlarada günde milyonlarca insan giriyor birşey olmaz yani :) illa paranoyak olcaksan garanti olsun diye modemi resle ip değişsin zaten tor devamli 3 saniyede bir ip değişiyor ama genede işini garantiye al. attığım videodada tor'un maximum security de javascript'i kapamayıp insanları nasıl kandırdığınında kanıtı. O yüzden işini garantiye al. Bu arada ordan ticaret yapmayı düşünüyorsan ordaki forumların çoğu dolandırıcı en azından benim bildiğim bir kaç tanesi.

Teşekkür ederim. İyi geceler dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.