track şarkıları pc ye atma programı ACİL LAZIM....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
s.a arkdaşlar.benim cd lerim var track bayağı bi var.onları pc ye atmam gerekiyo ama atılmıyo.bi programı varmış heralde çok acil lazım lütfen yardım edin.....

edit// AgitCaN//SORUN Çözüldüğü için konu kılıtlenmiştir

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
alıntıdır:

Diyelim bi track cd niz var(hani içinde15 şarkı falan olan) oradaki bir şarkıyı beğendiniz ama pcye kopyala diyince 2kb bi dosya yapar ve cd yi çıkarınca o dosya çalışmaz bu program o şarkıyı mp3 çevirio

Programın Adı:Audiograbber

ANLATIM

Cdyi takıyoruz ve programı açıyoruz ve karşımıza böyle bi sayfa gelmesi gerkio

(NOT:eğer şarkıların olduğu liste gelmesse hani track1 track2 yazan o zamn diğer cdroma takın tabi varsa.)

40303268jh1.png

Sonra mp3 kısmını işaretleyin

50943583pj3.png

diyelim ki 1 ile 5. trackı beğendiniz o zamn yanınadaki boşluğa tik koyuyoruz.

23326636il4.png

Ve son olarak GRAB! yazan yere tıklıyoruz ve işlem sonlanmıştır.

31365179fv9.png

sadece bu işlemin dolması bekliyoruz o kadar

15041608bw2.png

(NOT:Yüklediğiniz şarkılar programın yüklü olduğu yere gider.)

İndirmek İçin:

AudioGrabber Download - İndir > Gezginler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.