-=Trafik Lambalarını Hacklemek=- [Geniş Araştırma.]

TeleLife

Üye
27 Haz 2012
194
0
100 liradan baslamak üzere ürün marka ve ozelligine gore 300 liraya kadar yükselen 5ghz lik wireless adaptörleri türkiyede alışveriş sitelerinde satılmaktadır. Ise yarayabilir ama böyle birsey icin para verilir mi bu kadar bilemem sonucta trafik kazalari olabilir ister istemez bu can ve mala isteyerek zarar vermek olur eger vicdanım rahat derseniz alabilirsiniz. Güzel konu guzel araştırma teşekkürler ++++

MasKutay

Katılımcı Üye
17 Tem 2014
866
0
127.0.0.1
Kesinlikle çok üst düzey...
Trafik lambasına bağlanılsa bile ışığı değiştirmek için bir program gerekiyor.
Bunu yapacak baba yiğit de zor bulunur.
Win ile yapılabileceği fikri hayalimi bile süslemiyor :)
Ancak kali ile...
Çok üst düzey çok...
Kali ile de btr3 veya kendin sistem gelistirsen daha uygun kodlamada zorlamalar yasamadan yaparsin lakin windowsta da çalışıyor.

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
Konu için uğraşılmışa benziyor ama denenmesini tavsiye etmem başkalarının hayatlarını tehlikeye atabilirsiniz

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Buna Hiç Gerek Yok.

Ben Geçenlerde Bi Çocuk Gördüm O Trafik Lambasının İçini Açtı Kapak Kısmını Açtı Yani Sonra 1-2 Saniye Bişeyler Yaptı Sanki Düğmeye Basıyomuş Gibi Birden Yeşil Oldu Işık.

kahkahax

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
295
0
Benim bulundugum sehrin bölümündeki lambadan günün hangi saati olursa olsun cok cok cok ender araba geciyo o yüzden denemek istedim
1.Problem : Telefon htc M8 WLAN ac format 5 Ghz : wlan bulamadim
5 ile 5.8 Ghz farkli seyler mi?????
2. Problem : diyelim 5.8 la calisti. SSID leri ne olur ki trafik lambalarin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.