Treewalk programını kaldıramıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alamo

Üye
29 Ağu 2007
56
0
arkadaşlar bu programı bir türlü kaldıramadım program ekle kaldırdan olmuyor c program files klasörünün içinde görünmüyor biraz araştırdım değişik yöntemler denedim ama olmadı ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim.

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
Ctrl+Alt+Delete yaparak Gorev Yoneticisine gecip Programin ismini arat arkada calisiyor olabilir Islemi durdur öle kaldirmayi dene, bide Baslat/Calistir 'a msconfig yazarak Baslangic Sekmesine tikla orada baslangicda acilis yapiyorsa Programin basindaki centigi kaldir öle bir dene.Program Filesin altinda da yoksa C: surucusunun altina bazi programlar kurulum yapiyor ya da Program Files altinda Klasor ismi farklida olabilir,Eger arkada calisiyorsa Program Files dan dosya silmek istediginde program kullaniyor diye uyari vercektir.Kolay Gelsin

alamo

Üye
29 Ağu 2007
56
0
tşk dediklerini denedim sonuç alamadım bu program bazen nette de hata veriyor başka bi önerin varmı

adszdw6.jpg

mesela nette de bu şekilde hata veriyor

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
sistem geri yükleme yap yapabiliyosan repler :p :p artı silme programları var onları kurupda silebilirisn regeditdende arattır bulduklarını silll :)

alikalim

Katılımcı Üye
18 Ağu 2007
806
17
Bu Sorun Bendede Vardi Hic Bir Program Veya Baska Birsey Format Haric Kaldira Madi Bende 3 ay Arama Sonucunda Biktim Ve Format Attim;)

alamo

Üye
29 Ağu 2007
56
0
arkadaşlar sorunu hallettim ilginize ve yardımınıza tşk. revo uninstaller adlı program sorunumu çözdü güzel bir program kullanımı basit türkçe ve free

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.