Try Hack Me Ip Çalışmıyor

Sivaris01

Moderasyon Ekibi Çaylak
28 Ocak 2019
53
17
Yer Altı
Try hack me de hydra saldırısı yapmak için makinayı çalıştırdım ıp yi girdim ama siteye ulaşılamıyor hatası alıyorum nedenini bilen varmı lw1q51y.jpg f409nn7.jpg
  • IP Adresi Doğruluğu: Kullanmak istediğiniz IP adresinin doğru olduğundan emin olun. Hedef makinenin IP adresini doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.
  • Bağlantı Sorunları: Bağlantı sorunları olabilir. Bağlandığınız ağın veya hedef makinenin erişilebilir olduğundan emin olun. Ping komutu kullanarak hedef IP adresine erişip erişemediğinizi kontrol edebilirsiniz (ping hedef_ip_adresi).
  • Firewall veya Güvenlik Duvarı: Hedef makinenin veya ağınızın güvenlik duvarı (firewall) tarafından engellenebilir olması mümkündür. Hydra gibi araçların erişimine izin verilmiş olup olmadığını kontrol edin.
  • Hedef Makine Durumu: TryHackMe veya benzeri bir platformda çalışan hedef makinanın aktif ve çalışır durumda olduğundan emin olun. Bazı platformlar zaman zaman bakım veya güncelleme nedeniyle erişim sorunları yaşayabilir.
  • Bağlantı Sorunlarını Giderme: Bağlantı sorunlarını gidermek için farklı ağlar veya VPN kullanımı gibi yöntemleri deneyebilirsiniz. Ayrıca, tarayıcı önbelleğini temizlemek veya farklı bir tarayıcı kullanmak da faydalı olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.