TTneTı Borctan Kapanan Arkadaslar Buraya

kadiir

Üye
18 Şub 2007
248
0
istanbul
selam arkadaslar önce sağlam bı acıklama yapıyorum sızlere sımdı kendımden örenk vereceğim malum krızden dolayı 4 ay gıbı ttnet ınternet faturamı ödeyememiştim gecenlerde internetimi kesti ttnet ınternet tarıyıcıyı actığımızda ttnetın ödeme yapmak için kendi sayfasına yönlendiriyor bu ne demek yani aslında bağlantı var fakat ttnet bunu ayarlamıs sadece kredi kartından ödeme yapmak için bende düşündüm taşındım ve dedim buraya girerse bu velet her yere girebilir çözümününü buldum ve sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar bunun amacı ömür boyu bedava internet kullanımı değil hani olur ya netınız kesılır falan sizde idareten ödeme yapana kadar bu yöntemle msne gırebılırsınız sitelerde gezebilrsiniz kesinlikle alıntı değildir denemesi ve uygulaması kendi emeğimdir

Bu programı daha önceden pcnıze ındırın bunun gıbı bır durum olduğu zaman sadece çalıştırınız 2 dk sonra internet emrinizde farklı amaçlarlada kullana bileceğiniz bir programdır.

buradan içiniz rahat bir şekilde indirebilrsiniz...

LİNK= Hotspot Shield - Ücretsiz Proxy Programı - TAM indir

Bir Teşekkürü Esirgemeyin...

|FReeStyle!|

Uzman üye
6 Tem 2010
1,032
0
Balıkesir
Evet benimde böyle bir sorunum vardı eskiden ama ben bu uygulamanın bir değişiğini yaptım bir program var bu program gibi değil farklı küçük boyutlu bir program adı aklıma gelmedi bende onla girmiştim gizli olarak galba ip gizliyen tanınmaz hale getiren bir programdı bu programa bakmadım oda aynı şekildemi kullanıyor bilemem.Ama yöntem işe yarar gizlice girebilirsiniz zaten ttnet bizi kazıklıyor bide biz onları kazıklayalım. :D

alpersddk

Üye
22 Ocak 2011
140
1
Ankara
Çalışıyor.Ben ttnet çocuktan kurtulmak için kullanıyorum.Çok güzel çalışıyor.Sendede çalışır.Kolay gelsin kardeş...

D0LCh

Katılımcı Üye
7 Tem 2011
509
0
Gasseri
ya bu yöntem https destekli sitelere giriş yapıyor tarayıcınızdan https destekli bir siteyi açtığınızda sorunsuz giriyor ama evinden polisler alır fln diyolar şansınızı zorlamayn :) bence faturanızı yatırın

D0LCh

Katılımcı Üye
7 Tem 2011
509
0
Gasseri
Polisle Alakası Yok Bu TTNET in Bir İzni Galiba Sosyal Paylaşım Sitelerine HTTPS İle Girebiliyorsun
hem faturanı ödemedin diye internetini kesicek hemde sana https destekli sitelere giriş izni vericek :) güldürme beni arkadaşım bu sadece faturasını ödemeyen müşterilerin kredi kartı ödemesiyle anında hesabı açtırması için uygulanmış bi yöntem

savliilker

Yeni üye
25 Kas 2007
5
0
Evet benimde böyle bir sorunum vardı eskiden ama ben bu uygulamanın bir değişiğini yaptım bir program var bu program gibi değil farklı küçük boyutlu bir program adı aklıma gelmedi bende onla girmiştim gizli olarak galba ip gizliyen tanınmaz hale getiren bir programdı bu programa bakmadım oda aynı şekildemi kullanıyor bilemem.Ama yöntem işe yarar gizlice girebilirsiniz zaten ttnet bizi kazıklıyor bide biz onları kazıklayalım. :D
dediğin program ultasurf olmalı heralde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.