Tüm deep web linkler v3

smoke00

Yeni üye
1 Nis 2022
46
28
Smoke hocam tehlikeliden kastım sil.h uyuştu**cu vs
gibi şeylerdi
önceki yazdığımda belirttiğim gibi mesala şuan türk marketlerde sadece alphabay market var ama %100 dolandırıcı/scam 3 tane forum var onlarıda attım saten. Başka türk onion sitesi yok redtürk gibi siteler vardı onlarda dolandırıcı/scam. Mesale dwt'de uyuşturucu satılıyor ordan alabilirsin. Ama dwt admini dolandırıcı sakın yüksek fiyatlı ürünler satın alamya kalkma admin direk paranı çöker 500 tllik gibi işlemlere çökmüyor orda uyuşturucu satıcıları var mesala bulabilirsin.

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
162
önceki yazdığımda belirttiğim gibi mesala şuan türk marketlerde sadece alphabay market var ama %100 dolandırıcı/scam 3 tane forum var onlarıda attım saten. Başka türk onion sitesi yok redtürk gibi siteler vardı onlarda dolandırıcı/scam. Mesale dwt'de uyuşturucu satılıyor ordan alabilirsin. Ama dwt admini dolandırıcı sakın yüksek fiyatlı ürünler satın alamya kalkma admin direk paranı çöker 500 tllik gibi işlemlere çökmüyor orda uyuşturucu satıcıları var mesala bulabilirsin.
Hocam siz beni yanlış anladınız benim alma gibi bir derdim yok sadece sil.h vb şeyleri görme sadece eğlencesine yani yanlış anlaşılma olmasın hocam

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
422
220
Eline,emeğine sağlık...
Başlık düzenleye basıp,tehlikeli içerik yapsaydın.
Ayrıca (Sorumluluk size aittir) yazsan daha iyi olur kral...

kaliroot

Katılımcı Üye
9 May 2022
302
218
localhost
Hidden Wiki = zqktlwiuavvvqqt4ybvgvi7tyo4hjl5xgfuvpdf6otjiycgwqbym2qad.onion

Arama Motorları;

searxspbitokayvkhzhsnljde7rqmn7rvoga6e4waeub3h7ug3nghoad.onion
xmh57jrknzkhv6y3ls3ubitzfqnkrwxhopf5aygthi7d6rplyvk3noyd.onion
search7tdrcvri22rieiwgi5g46qnwsesvnubqav2xakhezv4hjzkkad.onion
breachdbsztfykg2fdaq2gnqnxfsbj5d35byz3yzj73hazydk4vq72qd.onion
phobosxilamwcg75xt22id7aywkzol6q6rfl2flipcqoc4e4ahima5id.onion
tordexu73joywapk2txdr54jed4imqledpcvcuf75qsas2gwdgksvnyd.onion

Arama motoru atmamın sebebi şudur:
Yalandan data leak yazsanız önünüze yüzlerce site çıkıcak ve parayla satılanların aslında ücretsiz olduğunu, daha önce paylaşıldığını farkedeceksiniz.

Anonim Mail sağlayıcıları;

mail2torjgmxgexntbrmhvgluavhj7ouul5yar6ylbvjkxwqf6ixkwyd.onion
protonmailrmez3lotccipshtkleegetolb73fuirgj7r4o4vfu7ozyd.onion
oq7t5ihk4qew5t5s4zghicigokh2ktt575amirsbnilmyawpme6xmyyd.onion

Bazı Github linkleri;

(YABANCI)
(YABANCI)
(TÜRK)
(TÜRK)

Tek Tek yazmak istemedim diğerlerini buladan bulabilirsiniz
Hocam Öncelikle Elinize Sağlık .Hidden Wiki gerçekten deep webmi Atil Hocayı biliyorsanız ondan görmüştüm biriside orası değil inanma demişti doğruluğu nedir?

smoke00

Yeni üye
1 Nis 2022
46
28
Hocam herhalde biz anlaşamayacağız :) sadece fiyatları merak ettiğim için bakayım dedim :)
orjinal silah arıyorsan glock 19 gibi silahlar 50k dan başlıyor çakmaları 1000tl gibi birşey, Uyuşturucu için tam fiyatlar veremem saflığına ve gramına göre değişiyor temiz bir kokain istiyorsan gramı 560 tlden bulabilirsin, lsd met 400 tl gibi birşey. Deep webde türk uyuşturucu market yok! sadece sana attıgım türk forumları var bundan başka 1 tane bile türk forumu ve marketi yok açan olmadı daha

Hocam Öncelikle Elinize Sağlık .Hidden Wiki gerçekten deep webmi Atil Hocayı biliyorsanız ondan görmüştüm biriside orası değil inanma demişti doğruluğu nedir?
ya deep web derken yani nasıl anlatayım, TOR browserda açılan onion siteleri. Yani deep web derken bir siteye girip orda üyelik alıp içeri girmiyorsun. Deep web .onion sitelerinin tümüdür. Yani tor tarayıcısını yükleyin herhangi bir .onion sitesine girersen buraya deep web denir.

Eline,emeğine sağlık...
Başlık düzenleye basıp,tehlikeli içerik yapsaydın.
Ayrıca (Sorumluluk size aittir) yazsan daha iyi olur kral...
1 kere düzenleme yaptım fazlasını yapamıyorum galiba

kaliroot

Katılımcı Üye
9 May 2022
302
218
localhost
ya deep web derken yani nasıl anlatayım, TOR browserda açılan onion siteleri. Yani deep web derken bir siteye girip orda üyelik alıp içeri girmiyorsun. Deep web .onion sitelerinin tümüdür. Yani tor tarayıcısını yükleyin herhangi bir .onion sitesine girersen buraya deep web denir.
tamamdır Teşekkür ederim

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,865
770
28

Arama Motorları;

Yalandan data leak yazsanız önünüze yüzlerce site çıkıcak ve parayla satılanların aslında ücretsiz olduğunu, daha önce paylaşıldığını farkedeceksiniz.

Bazı Github linkleri;

(YABANCI)
(YABANCI)
(TÜRK)
(TÜRK)

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
162
orjinal silah arıyorsan glock 19 gibi silahlar 50k dan başlıyor çakmaları 1000tl gibi birşey, Uyuşturucu için tam fiyatlar veremem saflığına ve gramına göre değişiyor temiz bir kokain istiyorsan gramı 560 tlden bulabilirsin, lsd met 400 tl gibi birşey. Deep webde türk uyuşturucu market yok! sadece sana attıgım türk forumları var bundan başka 1 tane bile türk forumu ve marketi yok açan olmadı daha
Yav hocam ne uyuşturucuyu ne silahı öylesine bakayım çıkayım dedim hocam öyle bi konuşuyorsunuz ki kendimi bi an kaçakçı gibi hissettim :):)

Xploins

Yeni üye
6 Şub 2023
2
0

Arama Motorları;

Bazı Github linkleri;

(YABANCI)
(YABANCI)
(TÜRK)
(TÜRK)

bildiğim kadarıyla .onion uzantılı siteleri hackerler yaptı ve dolandırmak amacıyla yaptılar diye biliyorum

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
422
220
Merhabalar bende yıllardır bu mecralardayım ve dark web ile uğraşmış hackarlar tanıdım.Benim açtığım konulara göz atarsanız sevinirim;

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.