Tüm Sosyal Medya Hesapları Çalma

Phroksiy

Yeni üye
18 Eyl 2022
43
16
43
Kurtlar Vadisi
Konu guzel ama zpisher ile ilgili forum arama kisminda arastirsan bir suru ayni konu acilmis. Farkli bir konu secebilirdin. Buda burdaki genclerimize bir bilgi verici konu olurdu diye dusunuyom. Bunun gibi bir cok zpisher konusu var. Sende oldun 9999 du 10000. Oldun. Tebrikler diyesim geldi
Zpisher; Otomatik olarak phishing yapabileceğiniz bir tooldur. 33 adet phishing seçeneği vardır. kurulum için git clone https://github.com/htr-tech/zphisher.git sonrasında cd zpisher ve ./zpisher.sh https://www.turkhackteam.org/resources/zpisher.412/

ByFrking

Yeni üye
22 Eki 2022
20
9
Cehennem
Merhaba hocam,

Şimdi bunu kendi ağımda ki cihazlar da yaptığım da hiç bir sorun yok fakat kendi ağım dışın da başka ilde ki uzak arkadaşım da denediğim de link hatası verdi ki başka bir mahallede ki arkadaşıma test amaçlı yaptığım da o da olmadı?
Burada ki sorun sizce ne olabilir?
Cloudflaredi seç o zaman dış ağda çalışıyor link

Uzulmeecem

Yeni üye
15 Kas 2022
2
0
JgIxQZ.gif

Selamlar Sevgili TurkHackTeam Üyeleri;
Bugün sizlerle formda sürekli istenilen İNSTAGRAM hesabı FACEBOOK hesabı o hesabı bu hesabı nasıl çalınır onu göstereceğim .
jjifx7y.gif

Not: Öncelikle uyarımdır sudo su çekmeyi unutmayın.
İlk öncelikle
git paketimizi yükleyelim.
Kod:
git clone https://github.com/htr-tech/zphisher.git -y

Daha sonra yüklediğimiz klasörün içine girelim.
Kod:
cd zphisher

Daha sonra paketimize ne olur ne olmaz diye yetki verelim.
Kod:
chmod +x zphisher.sh

Yetkiyi verdikten sonra paketi açalım.
Kod:
bash zphisher.sh

Ve karşımıza bir çok platform geldi siz istediğinizi seçebilirsiniz ben İNSTAGRAM2 ile seçiyorum .

Fotoğrafta seçenekleri açıkladım ben normal giriş sayfası yani 1'i seçiyorum.

Şimdi gelen seçeneklerden 2'yi yani ngrok'u seçiyoruz.(1. Seçenek geliştiriciler için.)

Yaklaşık 10-40 saniye arası değişecek şekilde bekledik ve linklerimiz geldi.

Şimdi ise linki kurbana (hedefe) yolluyoruz. ( Link uzun ve garip olduğu için link kısaltabilirsiniz{Ki Önerimdir}.)
Kısaca Sosyal Mühendislik Tarafı size kalmış durumda.
İşte hedefimize böyle sayfa geliyor .

Hedef siteye giridiği anda önce ip adresi , bilgileri giridikten sonra kullanıcı adı ve şifreyi alıyoruz.

Gördüğünüz gibi şifreyi ve kullanıcı adını aldık ip adresimi ben sildim gözükmesin diye.

Not: Eğer HEDEF kişi siteye girinceye kadar terminali açık bırakın eğer kaptırsanız link hatalı olur yeniden link almanız gerekir.

Yapamayan veya hata alan olursa yorumlarda belirtirseniz yardımcı olurum.
Eğer Konumu Beğendiyseniz Belirtirseniz Sevinirim. İstediğiniz Konular Varsa Yorumlara Yazarsanız Bilgimce Konuları Açarım.
:) İYİ FORMLAR :)
Olmuyooo

Speedy Gonzales

Katılımcı Üye
12 Kas 2021
636
294
in every technology system
JgIxQZ.gif

Bugün sizlerle formda sürekli istenilen İNSTAGRAM hesabı FACEBOOK hesabı o hesabı bu hesabı nasıl çalınır onu göstereceğim .
jjifx7y.gif

İlk öncelikle
Kod:

Kod:
cd zphisher

Kod:
chmod +x zphisher.sh

Kod:
bash zphisher.sh

Ve karşımıza bir çok platform geldi siz istediğinizi seçebilirsiniz ben İNSTAGRAM2 ile seçiyorum .

Şimdi gelen seçeneklerden 2'yi yani ngrok'u seçiyoruz.(1. Seçenek geliştiriciler için.)

Şimdi ise linki kurbana (hedefe) yolluyoruz. ( Link uzun ve garip olduğu için link kısaltabilirsiniz{Ki Önerimdir}.)

Hedef siteye giridiği anda önce ip adresi , bilgileri giridikten sonra kullanıcı adı ve şifreyi alıyoruz.

Gördüğünüz gibi şifreyi ve kullanıcı adını aldık ip adresimi ben sildim gözükmesin diye.

Not: Eğer HEDEF kişi siteye girinceye kadar terminali açık bırakın eğer kaptırsanız link hatalı olur yeniden link almanız gerekir.

Eğer Konumu Beğendiyseniz Belirtirseniz Sevinirim. İstediğiniz Konular Varsa Yorumlara Yazarsanız Bilgimce Konuları Açarım.
:) İYİ FORMLAR :)
Eline saglik

El Petr

Uzman üye
6 Kas 2022
1,022
517
localhost
Ngrok açılmıyor hata veriyor çözümü varsa banada söylermisiniz yoksada cloudflare kullanıyorum süreli oluyor ve nedense bu zphiser her telefona işlemiyor

Beytullah252552

Yeni üye
13 Ağu 2022
29
3

JgIxQZ.gif

jjifx7y.gif

İlk öncelikle
Kod:

Kod:
cd zphisher

Kod:
chmod +x zphisher.sh

Kod:
bash zphisher.sh

:) İYİ FORMLAT
Teşekkürler öncelikle peki bu gelen linki nasıl kısalta biliriz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.