Türk Hack Team kardeşlerime selam olsun

gultanem571

Yeni üye
17 Ara 2008
2
0
Selamün Aleyküm kardeşlerim nasılsınız ben isa yozgat merkezden aranıza yeni katıldım sitenizi isminizin internet ortamında ne kadar büyük olduğunu biliyordum ama bir türlü sitenize cesaret edipde giremiyordum neden derseniz işin açıkcası korkuyordum pc mi göçertirsiniz diye sizde neden göçertelim diyebilirsiniz ama ne bilim işte bilgisayarı biliyorum ama sizinkinin yanında bilgisayarı hiç bilmiyormuşum gibi geliyor bana nese iyi ki varsını bu sanal alemde allah bilgilerinizi yolunuzu daim açık eylesin rabbim düşmanlarımızı kahretsin bizleride her ortamda muzaffer kılsın inşallah allaha emanet olun sizlerle msn de tanışmayı çok istiyorum inşallah tanışırız hoşçakalın saygılarımla

*666*

Katılımcı Üye
22 Eyl 2008
363
3
Graphic Team
aramıza hoş geldin
bu sitede kendi üyelerimize kesinlikle hiç bir şekilde
bir saldırı olamaz yönetim olarak bizler buna izin vermeyiz denemek isteyenler mutlaka olacaktır oluyorda ama amaçlarına ulaşamadan siteden uzaklaştırılıyorlar
sendende temiz paylaşımlar bekliyoruz

yardımcı olması açısından önce misyonumuzu
sonra forum kurallarını okumanı tavsiye ederim.

kalıcı olman dileğiyle
tekrar hoş geldin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.