Türk Hack Team Şampiyonlar Ligi

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,755
1,545

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=f9FvK6BBlZw[/ame]

Hepinize merhabalar Değerli Türk Hack Team üyeleri daha önce yapmış olduğumuz Cyber Star League ve diğer turnuvalarımıza göstermiş olduğunuz ilgi bizleri mutlu etti ve yönetim olarak tekrar büyük bir etkinlik düzenlemeye karar verdik. Bu etkinliğimizde birbirinden değerli ödüllerimiz mevcut ödüllerimizin yanı sıra keyifli geçecek ve herkese ayrı ayrı deneyim katacak turnuva ve yarışmalarımız olacak. Etkinlik hakkında detaylı bilgileri aşağıda paylaşacağız.

Etkinliğimiz İsmi Türk Hack Team Şampiyonlar Ligi

4 Kategoriden oluşan Şampiyonlar Liginde

⭐ Satranç Turnuvası ⭐ ( BAŞLADI )
⭐ Makale Yarışması ⭐ ( BAŞLADI )
⭐ Tasarım Yarışması ⭐ ( BAŞLADI )
⭐ CodeNight Yarışması ⭐ ( BAŞLADI )
olacaktır.

Birbirinden değerli ödülleri kaçırmamak için duyuru konularımızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Luzrenato889

Yeni üye
19 Ocak 2021
4
1
19
Ankara
katılacaklara başarılar dilerim
“Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.” “Dünyada her şey kadının eseridir. Kadınlarımız eğer milletin gerçek anası olmak istiyorlarsa, erkeklerimizden çok daha aydın ve faziletli olmaya çalışmalıdırlar.” Mustafa Kemal Atatürk

'Bypirate

Katılımcı Üye
15 May 2013
779
0
Karayipler
Nerde eski şampiyonlar ligi. Bide simdikinin kategorilerine bak sanki hack platformu değil. 2015 tht şampiyonlar ligi kriptoloji şampiyonu ve rekortmeni olarak undetected ve kriptoloji dallarınında olmasını isterdim

Baysal

21 Eki 2012
15,755
1,545
Nerde eski şampiyonlar ligi. Bide simdikinin kategorilerine bak sanki hack platformu değil. 2015 tht şampiyonlar ligi kriptoloji şampiyonu ve rekortmeni olarak undetected ve kriptoloji dallarınında olmasını isterdim

Daha geçtiğimiz günlerde Cyber Star League i gerçekleştirdik. Yüzlerce katılım oldu, o proje sonunda hazırlanan eğitim seti halen öne çıkarılan konularda. Yorum yaparken biraz insaflı olun.

kazoka

Üye
22 Ocak 2019
138
39
Makale Yarışması katılmak istiyorum nasıl yapabilirim katılan ve katılacak arkadaşlara başarılar.

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
" 1 tasarımla yarışmamı olur" denilip değerlendirmeye alınmayan tasarım yarışması...
Kutlarım ne güzel etkinlik yapıyorsunuz.

Baysal

21 Eki 2012
15,755
1,545
" 1 tasarımla yarışmamı olur" denilip değerlendirmeye alınmayan tasarım yarışması...
Kutlarım ne güzel etkinlik yapıyorsunuz.

Tasarım yarışmasına alternatif bir yarışma düşünüyoruz. İptal kararını verdiğimizde henüz katılım yoktu. ÜDY'nin iptal kararı tasarım gönderildikten sonra açıklandıysa telafi etmek üdy'yi koordine eden kişi olarak bana düşer. Eğer durum bu şekildeyse gönderen arkadaşımız bana ulaşsın. Ayrıca evet 1 katılım ile yarışma olmaz, el insaf...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.