Türk Hack Team Teşkilat Yapısı

LETRX

Katılımcı Üye
21 Ocak 2010
355
4
Tromsø
Bana yardımcı olun yeniyim alt yapı sağlamam lazım
Bak kardeşim daha forumdaki hiçbir konuyu okumamışsın veya foruma hiç göz atmamışsın direk bu konunun altına " Bana yardımcı olun yeniyim alt yapı sağlamam lazım" Diyorsun neyin altyapısı ? neye meraklısın? forumu baştan başa oku binlerce bilgili insan var onları sıkıştır, öğren on binlerce xss nedir sql nedir anlatıldı. Çok zor şey değil açıp 5 dakikada okursun eminim. Yazılıma merakın varsa Yazılımcı üstad'ları sıkıştır bişe kapmaya çalış burda konunun altına bana bişe öğretin demekle olmuyor biraz azim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.