Türk Hack Team Yeni Üyeyim

DarkCaptain

Yeni üye
14 Mar 2017
38
0
merhaba tht ailesi aranıza yeni katıldım ben DarkCaptain bilgisayar konusunda pek fazla bilgim yok yardımcı olurmusunuz ?

Splintex

Yeni üye
10 May 2013
19
0
Antalya
Merak duyduğun işler ile ilgili alt konulara bakabilirsin, arkadaşların ayrı ayrı hazırladığı konular mevcut arasından hoşuna gideni veyahut işine lazım olacak olanı izleyip öğrenebilirsin. Aramıza hoş geldin :)

karatas55

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
264
0
Aramıza hoş geldin konu açmadan önce konuların kurallarını okumanı tavsiye ederim.

k1nyas

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,841
2
7
Hoşgeldin kardeşim bizden çok sana forum yardım edicektir merak etme o yüzden :)

Zoldyck

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
259
0
Ötüken
Öncelikle hoşgeldin kardeşim,Bi sürü sana bilgi öğretebilecek konu var ilk olarak onlardan başlayabilirsin.

IIHDIISüvariII

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
344
1
MARS
Öncelikle Forum'a (Bu Aile'ye Hoşgeldin)
Forumun Arama Kısmından İstediğin Herşeyi Bulabilirsin.
iyi çalışmalar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.