Türk Hack Team'a özel | Siteniz varsa gelin |

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
[COLOR="BlueArkadaşlar Türk Hack Team ziyaretçilerine özel bir BULDUĞUM linki paylaşmak istiyorum. BU LİNKLERİ FORUMLARDA BİR SÜRÜ KİŞİ PARA İLE SATIYOR[/COLOR][/B]

[B]Ne işe yarar bu link?

[B]5-10 tane yaptığınız takdirde 140 civarı organik ORGANİK hit alırsınız.

1. soru: Yazılarımızı okurlarmı?

1. soru cevap: 4-5 tane okuyan olur 5-10 tane yaptığınız takdirde

2. soru: Yabancımı gelicek siteme Türkmü?

2. soru cevap: Türk yabancı karışık.

3. soru: Bu faydalıysa niye bizimle paylaştın?

3. soru cevap: Cimri olmak istemem :)[/B]

4. soru: google açısından yanlış bir şey mi? Kaç tane yapmalıyız günde.

4. soru cevap: tam tersine google sever bu tarz şeyleri ama ABARTMAMAK ŞARTIYLA.[/B]

[B][U][I]İNDİRME LİNKİ[/I][/U][/B]

[URL="https://tik.lat/M4XyG"] https://yadi.sk/d/6TSCjggN3MEbcw[/URL]

Virüs totalde 1 tane bile virüs çıkmadı güvenebilirsiniz bana

VMm9LZ.jpg

Son düzenleme:

beratrg

Yeni üye
30 Tem 2017
15
0
"vt" demek virüstotal demektir upload ettiğin dosyayı bu sitedende upload et bize linkini at dosyanın güvenilir olup olmicağı malum dostum.
evet detaylı bir şekilde hem görsellerle hemde yazıyla bizlere aktarman daha yararlı ve açık bir konu olur :D

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
"vt" demek virüstotal demektir upload ettiğin dosyayı bu sitedende upload et bize linkini at dosyanın güvenilir olup olmicağı malum dostum.
evet detaylı bir şekilde hem görsellerle hemde yazıyla bizlere aktarman daha yararlı ve açık bir konu olur :D

Konuya ekliyorum. Not defterlerinin içinde ne olduğu ne bittiği yazıyor. Bazılarında yazmıyor ama onları eklersem canım çıkar OKADAR ÇOK LİNK VARKİ HOCAM :)

Eline sağlık. Kullanıcam.

Güle güle kullanın inanın bana bu linkleri parayla satıyor çoğu kişi

Son düzenleme:

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Arkadaşlar Türk Hack Team ziyaretçilerine özel bir BULDUĞUM linki paylaşmak istiyorum. BU LİNKLERİ FORUMLARDA BİR SÜRÜ KİŞİ PARA İLE SATIYOR

Ne işe yarar bu link?

5-10 tane yaptığınız takdirde 140 civarı organik ORGANİK hit alırsınız.

1. soru: Yazılarımızı okurlarmı?

1. soru cevap: 4-5 tane okuyan olur 5-10 tane yaptığınız takdirde

2. soru: Yabancımı gelicek siteme Türkmü?

2. soru cevap: Türk yabancı karışık.

3. soru: Bu faydalıysa niye bizimle paylaştın?

3. soru cevap: Cimri olmak istemem :)

4. soru: google açısından yanlış bir şey mi? Kaç tane yapmalıyız günde.

4. soru cevap: tam tersine google sever bu tarz şeyleri ama ABARTMAMAK ŞARTIYLA.

İNDİRME LİNKİ

https://yadi.sk/d/6TSCjggN3MEbcw

Virüs totalde 1 tane bile virüs çıkmadı güvenebilirsiniz bana

VMm9LZ.jpg

Virüs totale download sitesini eklemişsin tabi virüs çıkmaz.

plas1211

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
888
0
Yasaksa silinir zaten. 15 tane not defterini nasıl ekliyim ben. Silincekse silinsin faydalanan arkadaşlar var ne mutlu onlara :)

15 tane txt dosyasını bir rar/zip içine alıp virustotal.com adlı siteye bu rar/zip dosyasını taratmalısın.

(Tek tek nasıl taratayım dediğine binaen.)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.