Turk ısen Elınden Gelıyorsa Yardım Etmek Vatandaslık Gorevı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kahbeamerika

Yeni üye
15 Ağu 2008
1
0
selamlar öncelikle böyle bir sitenn varligini tesadüfen olarak bile ögrendigim icin cok mutluyum. emin olun sık kullanılanlar listeme ekleyecegim. Kullanici adimi bu şekilde secmemin nedeni amrikanın kahbeligini her seferinde vurgulamaktır. sizden ricam gecen internette gezerken bir siteyle karsilastim ve sikayet etmedigim yer kalmadı ama ilgilenen de olmadı. lanet olası kurdun biri her TURK'E ÖYLE KUFURLER SAVURMUS ATATURK'E ÖYLE HAKARET LER VARKI SİNİRİMDEN NAPACAGİMİ BİLEMEDİM VE BİR DE UTANMADAN EPOSTA ADRESİNİ YAZMIS. BU SİTE SAHİPLERİNE HADDİNİ BİLDİRMEK HER TURK İCİN VATANDAŞLIK GÖREVİDİR KUTSALDIR HATTAUTFEN GEREGİNİ YAPABİLECEK SİZ DEĞERLİ BECERİ SAHİPLERİ YAPSIN SAYGILAR... ADRES:( https://tik.lat/IH4CR )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.