Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunulmayacak !

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
Arkadaşlar misyonumuzda, forum kurallarında Türk sitelerine hiçbir zararlı hack faaliyetinde bulunulmayacağı, açık tespit edilirse bunun site sahiplerine bildirilmesi açığın kapatılması konusunda yardımcı olunması gerektiğini sürekli söylemekteyiz.

Ancak kendini bilmez birkaç forum üyesi Turkhackteam ismini kullanarak Türk sitelere faaliyetlerde bulunmakta, tht iletişim mailine son günlerde bol miktarda şikayet geliyor, gelen şikayetlerde "tht üyeniz sitemizi hackledi" şeklinde talihsiz ithamlarda bulunuluyor. Yani sanki biz üyeyi ayarladık, organize ettik saldırttık.

Bizim forum üyelerinin yapacağı faaliyetlerle ilgili hiçbir sorumluluğumuz yok, forum içinde üye kurallara uygun davranıyor ama gidiyor Türk sitesi hackliyor indexinede turkhackteam yazıyor. Hangi akıl mantık ile bunu yapıyorsunuz arkadaşlar anlamak güç.

Amacınız Türkhackteam ismini kullanarak bizi suçlu duruma düşürmek ise bence o planlardan bir an önce vazgeçin. Zarar vermek istediğiniz siteye-sunucuya girdiğinizde ip adresiniz kayıt altına alınıyor. O kayıtlarda Turkhackteam sizi hackledi yazmıyor. Vpn ile girerim proxy ile girerim, internet kafeden girerim yaparım beni bulamazlar demeyin, işin içine savcılık, bilişim şube girdiğinde geçte olsa sizi bulurlar.

Ayrıca sitesi hacklenen kişilerle işbirliği yapıp, bunu yapanın forum üyeliğinide tespit edersek, geçmişe dönük ip kayıtlarınızı ayrıca bizde çıkarıp savcılığa verebiliriz, elbet bu kadar veri arasından açık verirsiniz.

Mesajım umarım ilgili şahıslara ulaşmıştır, ayağınızı denk alın. !

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Adminimizi dinleyelim, misyona aykırı faaliyet yapmamaya özen gösterelim arkadaşlar.

WonderAxe662

Katılımcı Üye
26 Haz 2015
775
0
Istanbul
Hakli yapilacak tek sey bu hadi hackledin neden index basiyosun hadi index bastin neden tht yaziyosun yazik valla anlayamiyorum iyi yazmissin eline saglik

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Bazen zone alırken dikkat ediyorum türkçe siteler görüyorum kendini bilmez Türk ajanı sıfatına değinilmiş karaktere sahip olan bazı kişiliksiz insanlar farklı Hack platform isimlerini kullanarak ve kişiliklerini'de bu platformlar altına gizleyerek deface attack uygulamaktadır.

Türk Hack Team'da misyon bellidir, biz burada misyona uygun bir şekilde ilerliyor ve elimizden geldiğince'de türk sitelerine hiç bir şekilde deface, attack ve hack işlemi uygulamıyoruz. Bu gibi durumlar da O siteye ait olan ilk önce iletişim sayfası üzerinden e-mail göndererek " Türk Hack Team Bilgilendirme HK; " şeklinde bir başlık ile belirtilerek sitede olan açıgı iletip ve geri dönüş olduğu taktirde Türk Hack Team'da bu açığı paylaşmak bizlerin misyonuna uygun bir davranıştır.

Türkiye vatandaşı olan bir insan kesinlikle kendi vatan ve toprağına bu şekilde bir yaklaşım göstermez. Yine de gereken açıklamayı zaten @Admin; iletmiş bizede bu aşama'dan sonra misyona ve kurallara uymak kalacaktır.

Teşekkür ederim.

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Abi. Forumun Altındaki yazıyı da editlemişsiniz ve dediklerinizi eklemişsiniz güzel olmuş.

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
lyPJqJ.png

C sharp

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
805
0
bence bruteden site düşüremediler. türk sitesi düşmüştür. ee yani hekır değil mi bunlar , govde icin heklemislerdir. amac site hekledim havası

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
bence bruteden site düşüremediler. türk sitesi düşmüştür. ee yani hekır değil mi bunlar , govde icin heklemislerdir. amac site hekledim havası

Açsınlar bir site zor birşey değil.

Domain 20 lira, host 10 lira. Kendi sitelerini açsınlar sonra kendi site isimlerini kullanarak ne halt yiyorlarsa yesinler.

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Sayın adminim çok haklısınız, herhalde bunu yapan kişiler de yanlışlıkla yapıyorlardır (!) Yani içimizde bunu bilerek yapacak hain varsa zaten baştan kaybedmişiz demektir... Hatırlıyorum da bir keresinde brute force dan Türk sitesi düşürmüşüm ve indexi basmışım, haberim yok Türk sitesi olduğundan. Sonra anasayfaya bir baktım Türkçe yazılar vs. İndeximi yarım saat 45dk. silmekle uğraştım, eski verileri yerine getirmeye çalıştım. Sonra da güzel bir özür mesajı ile panelin şifresinin değişmesi gerektiğini anlattım. Ayrıca yanlışlıkla bazı verilerini de silmiş olabileceğimi söyledim. Sağolasun adam da kızmadı hatta çok teşekkür etti.
Umuyorum ki bu Türk sitesi hackleyen arkadaşlar da böyle durumlardadır yoksa gerçekten yazık o kişilere...

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Abi Mesajların falan kapalı diye burdan Yazıyorum . Hani program falan kurarken metinler falan geliyor (Lisan -Bilgilendirme -Telif hakları türünde )ve onu onayladıktan sonra programı kurabiliyoruz ya . Sizde Buraya üye Olurken Bütün hepsini Madde madde yazsanız en açık detayına kadar işte türk hacklersiniz böyle böyle yaparız ıp inizi veririz falan . Ve kişi Bunları okuduğu ve Tüm sorumlulukları (adli hukuki- ekonomik vb ) Kabul ediyorum diyerek üye olsa Hem işin ciddiyetini anlarlar hemde böyle şeyler yapmazlar.Kuralların arasında Türkçe dork yazmak falanda yasak olsa Bu sayede dork yazmadıkları için türk sayfaları düşüremezler.

edit : ben istemeyerek Türk sayfası hacklendiğine inanmıyorum . Bruteden düşüyor Türk de olsa hackleniyor yani bence.

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
Abi Mesajların falan kapalı diye burdan Yazıyorum . Hani program falan kurarken metinler falan geliyor (Lisan -Bilgilendirme -Telif hakları türünde )ve onu onayladıktan sonra programı kurabiliyoruz ya . Sizde Buraya üye Olurken Bütün hepsini Madde madde yazsanız en açık detayına kadar işte türk hacklersiniz böyle böyle yaparız ıp inizi veririz falan . Ve kişi Bunları okuduğu ve Tüm sorumlulukları (adli hukuki- ekonomik vb ) Kabul ediyorum diyerek üye olsa Hem işin ciddiyetini anlarlar hemde böyle şeyler yapmazlar.Kuralların arasında Türkçe dork yazmak falanda yasak olsa Bu sayede dork yazmadıkları için türk sayfaları düşüremezler.

edit : ben istemeyerek Türk sayfası hacklendiğine inanmıyorum . Bruteden düşüyor Türk de olsa hackleniyor yani bence.

Bunun bir bağlayıcılığı yok, sitenin her yerinde zaten Türk sitelerine zarar verilmeyeceği yazıyor. Misyonda, forum kurallarında, forumun altında. Yani üye olan kişi bunu az çok bilir. Yapanlar bencede kasıtlı yapıyor, tht ye nasıl zarar verebiliriz mantığıyla düşünüyorlar ama işin ucunun yine kendilerine dokunacağından habersizler.

C sharp

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
805
0
Bunun bir bağlayıcılığı yok, sitenin her yerinde zaten Türk sitelerine zarar verilmeyeceği yazıyor. Misyonda, forum kurallarında, forumun altında. Yani üye olan kişi bunu az çok bilir. Yapanlar bencede kasıtlı yapıyor, tht ye nasıl zarar verebiliriz mantığıyla düşünüyorlar ama işin ucunun yine kendilerine dokunacağından habersizler.

hocam boyle diyorsunda ug timden biri de heklemişti. ? uyarıldıgında kaldırılmıs ve hala govdede yapıyorlardır. 1 türk sitesi goruldugunda o kisi sınırsız banlanmalı. bildiği halde , daha fazla site heklenmesi icin , arada kaynar diyordur heralde. govdedeki zonelerdeki sitelere özel bakılmalı bence. her konudaki

RomenDiyojen

Yeni üye
4 May 2014
26
0
Ben 2 gün önce ilk defa Bruteforce kullandım ve bir Türk sitesine index bastım. Böyle birşey olduğunu bilmiyordum o heycanla yapmamam gerektiğini düşünemedim tüm THT ailesinden özür diliyorum amacım ismi lekelemek değildi.

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,886
25
Türkiye
Ya kurallar basit
-Türk sitelerini hackleme
-Argo kelimeler kullanma

Bu 2 kuralada uyamıyorlar vallaha yazıklar olsun ve yapanların yakalanması dileğiyle

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Hocam banada çıktı türk sitesi girdim panele bir sayfa oluşturup bilgilendirdim dedim böyle böyle sitenizin açıkları var oda o an teşekkür etti başka bir sayfadan Allah razı olsun dedi karşıma ne kadar türk sitesi çıkarsa çıksın onları bilgilendirmeye bilinçlendirmeye söz veriyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.