Türkçe karakter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HyperHacker

Katılımcı Üye
19 Ağu 2007
517
2
samsun
ben yeni bir forum açtım ve bir sorunum var forumda mesaj yazarken türkçe karakterleri kabul etmiyor . bunu nasıl düzelte bilirim
şimdiden teşekkürler

MatraxCyber

Yeni üye
19 Tem 2008
33
0
UTF-8'de problem olmş olabilir .

Dil paketini yeniden yüklemeyi dene,sanırsam phpBB kullanıyorsun .

Genede çözemiyorsan,forumu zaten yeni kurmuşsun.

Herşeyiyle birlikte baştan kurmayı dene ;)

HyperHacker

Katılımcı Üye
19 Ağu 2007
517
2
samsun
foruma girmiyor nedenini anlamadım bedava bir host aldım forum u desteklemese yinede kurabilirmiyim foruma girince boş beyaz sayfa açılıyor nasıl düzelte bilirim myehost adresinden almıştım host u şimdiden teşekkürler

önceki sorularıma cevap veren arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim

MatraxCyber

Yeni üye
19 Tem 2008
33
0
foruma girmiyor nedenini anlamadım bedava bir host aldım forum u desteklemese yinede kurabilirmiyim foruma girince boş beyaz sayfa açılıyor nasıl düzelte bilirim myehost adresinden almıştım host u şimdiden teşekkürler

önceki sorularıma cevap veren arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim

Free host kullanarak site kurmak pekde sağlıklı değil .

Özellikle phpBB kuruyorsan .

Seninle birlikte bir forum sitesi kuralım,herşeyine yardımcı olurum .

İletişim :

[email protected]
matrax_goki[at]hotmail[dot]com

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
beyaz sayfaya bi sürü sey neden olabilir belki de bi eklenti yükledin onn dosyalarını ftpye atmadın yani bu tarz seyler olabilir..

free host olayını geçin bence localde kurulm yapın deneyn bi şeyleri ama free host tasvip etmiorum.

HyperHacker

Katılımcı Üye
19 Ağu 2007
517
2
samsun
forum da teni başlık yada başlıga cevap verirken başlık kısmımda türk çe karakter kabul ediyor ama mesaj bölümüne yazınca kabul etmiyor gönder diyince boş beyaz sayfa açılıyor

adszzl9.jpg

gönder diyince boş sayfa geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.