TurkHackTeam Ailesine Cümleten Hayırlı Bayramlar Diliyorum..

'Halaskâr

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,253
1,144
Midgard
Bizlere forumda her şekilde ve düzeyli olarak kendimizi ifade şansı veren başta tüm Üst Düzey Yöneticilerimiz, Birim arkadaşlarımız ve forumumuzun bütün kullanıcılarının bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.. Her şey çok parlak olmasa da (ki zaten hiçbir zaman coğrafyamızda çok parlak olmamıştır..) özellikle bayramlarda ben biraz hüzünlenirim.. Çünkü bugün bizlerle beraber olmayan giden Şehitlerimizin 🇹🇷 ve kalan Gazilerimizin 🇹🇷 ardından hep onlara layık olmaya çalışma isteği olmuştur bende.. Bu videoyu da bu düşünceyle bir arkadaşımla beraber hazırladık.. Umarım o inanmış güzel insanların anısı sonsuza dek yaşar..🤲🤲🤲
Şehitler ölmez, vatan 🇹🇷 bölünmez!!🫡

8duwheb.png

‘Halaskâr

Son düzenleme:

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
427
193
Moderasyon
🫡🫡 Bayramınız mübarek olsun hocalarım şehitlerimiz ölmemiştir zira adı üstünde onlar şehitlerdir.Ve herkesinde dediği gibi
Şehitler ölmez vatan bölünmez!
:) Onlarda belki bizlerle birliktedir ve kıyamet kopana kadarda bizlerle olucaktır!

İyi forumlar Allah bütün şehit yakınlarına ve gazi yakınlarına sabır versin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.