TURKHACKTEAM Almanya Operasyonu / Bakanlık,Banka,Meclis,İktidarPartisi DOWN

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Bugün bir kez daha birlikte neleri başarabileceğimizi görmüş olduk hepimizin eline sağlık ve daha nice operasyonlara tabi bunun yanında ddos dışında bir de siteleri hackleyip göz dağı vermemiz lazım.

ByXen

Kıdemli Üye
26 Mar 2016
3,052
0
emeği geçen herkesin eline sağlık

yarın değilmiydi ? operasyon bitmiş

Gz3L4v.png

16 saat geçmiş dostum konu üzerinden bugüne denk geliyor.

Sh3rL0cking

Katılımcı Üye
27 Şub 2016
278
0
Bir sey sormak istiyorum ama saygisizligimi hor gorun bu saldirilara nasil katilabiliriz veya katilabilirmiyiz birazda olsa yardimimiz dokunur belki lutfen. Ö M. ile geri donus yapabilirseniz sevinirim biliyorum yuzsuzluk gibi olucak ama suan musait degilim o yuzden.
Saygilarimla

KayraWater

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
631
0
ankara
güzel operasyondu emeği geçen herkezin ellerine sağlık
bana operasyonda verilen programın linkini atabilirmisiniz
operasyondan sonra windows defenderi açtımda programı sildi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.