Turkhackteam androıd uygulaması [Özel versiyon] v3. 13.09.2013

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
24

Merhaba androıd uygulamamızın 3'üncü versiyonuna gelmiş bulunmaktayız emeği gecen grafik time teşekkürler. ..

Uygulama hakkında: Uygulama grafikleri hd kalitededir ve uygulama hızı internet hızınıza göre değişim gösterebilir kategoriler arası geçiş hızlıdır .

Yenilikler : THT haber portalı eklendi buradan son açılmış konulara göz atabilirsiniz ayrıca uygulama otomatik olarak kendini guncelleştirilecektir uygulama bir panel vasıtasıyla her zaman göz önünde bulundurulacaktır ayrıca twitter facebook sayfalarımızada uygulamadan ulaşabilirsin.

TEŞEKKÜRLER HERAKLES ;)

Hertürlü sorularınız için bana ulaşabilirsiniz.​

LİNKLER.

TIKLA

TIKLA

QR kodu .

:RpS_thumbup:​

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
Eline emeğine sağlık , ama şunun ios olanınıda yap kardeşim :D apple store'dan indirelim benim gibilerin Iphone'u var yani illa söyletecen :trl

Moderatör tarafında düzenlendi:

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Tesekkürler sipahicim. :)

eline yüregine sağlık babacanım:) çok başarılı ve emek harcandıgı gözle belirgin olmuş başarılarının daim olması diler ve tabletlerde de bekleriz sonrada bir işletim sistemi thtmicrosoft bünyesinde lisans hakları bize aiittir diye inşallah o günleride görürüz babacanlarım yolun açık ömrün uzun olsun babacan:)

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
24
eline yüregine sağlık babacanım:) çok başarılı ve emek harcandıgı gözle belirgin olmuş başarılarının daim olması diler ve tabletlerde de bekleriz sonrada bir işletim sistemi thtmicrosoft bünyesinde lisans hakları bize aiittir diye inşallah o günleride görürüz babacanlarım yolun açık ömrün uzun olsun babacan:)

Eyw abim güzel yorumun için teşekkür ederim ilerleyen zamanlarda hepsi olacak .. örn;

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0

Merhaba androıd uygulamamızın 3'üncü versiyonuna gelmiş bulunmaktayız emeği gecen grafik time teşekkürler. ..

Uygulama hakkında: Uygulama grafikleri hd kalitededir ve uygulama hızı internet hızınıza göre değişim gösterebilir kategoriler arası geçiş hızlıdır .

Yenilikler : THT haber portalı eklendi buradan son açılmış konulara göz atabilirsiniz ayrıca uygulama otomatik olarak kendini guncelleştirilecektir uygulama bir panel vasıtasıyla her zaman göz önünde bulundurulacaktır ayrıca twitter facebook sayfalarımızada uygulamadan ulaşabilirsin.

TEŞEKKÜRLER HERAKLES ;)

Hertürlü sorularınız için bana ulaşabilirsiniz.​

LİNKLER.

TIKLA

TIKLA

QR kodu .

:RpS_thumbup:​
daha dün düşünüyodum şu tht nin acaba andriod için sürümü varmı diye çok teşekkkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.