TurkHackTeam Banner Tasarımı | ArgenD0S

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
Yenisini tasarladım karar ÜDY'nin

MvQGr6.png

gWg0a2.jpg

4MAo4Q.jpg

pWA31L.png

İmza"
YNyLzl.jpg

Örnek Olarak;

8dOvVQ.jpg

Örnek2;

ZE6Bva.jpg

AkilAdam

Uzman üye
27 Şub 2016
1,267
1
eline sağlık.. ama kurt anlamsız geldi açıkcası

Son düzenleme:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
501
StPetersburg
PSD haline getirip el altında tutuyorum şuan atamam maksat yenilik olması, kurt biraz bozdu gibi fark ettim eğer düşünülürse kurt png sini kaldırırım :)

IlkayHD

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
955
0
Pek birşey değişmemiş gibi.Birazdaha değişik birşeyler yapsaydınız dahada güzel olurdu.Emeğinize sağlık hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.