TurkHackTeam | Dil ve Çeviri Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
ALIMLAR AÇIK
thtson2.png

Merhabalar, Türk Hack Team Dil Ve Çeviri kulübüne hoş geldiniz.

Forumu muzda dil bilen birçok arkadaşlarımız var bu kulüp onlar için tekrardan harekete geçirmeye karar verdim ve gerekli yerlere yazı yazarak izin aldım, gurubun amacı yabancı kaynaklardan gelen bilgileri Türkçeye yada İngilizce , Fransızca vs gibi dilere çevirmektir ve forumumuza yeni bilgiler yeni çıkarılan hack tool yani programlar getirmek ve forum içi yardımcı olmaktır. Aslında Dil Takımı ve Çeviri Kulübü forumun en çok yardımcı olan ekipleri idi bu yüzden tekrardan yardımcı olmak için hazırda beklemek gerekir.

Alımlar her türlü dil bilgisi için geçerlidir (Osmanlıca,Gök-Türkçe yada Eski Mısır dil bilgisi vs dışında)
KULÜBE KATILIM HAKKINDA
BAŞVURULAR BU KONU ALTINDAN DİREKT OLARAK "KATILIYORUM" YAZMALARI YETERLİ, UYGUN GÖRDÜKLERİME ULAŞACAĞIM. TEŞEKKÜRLER.

Önemli Bir Not: Başka sitelerden bulunan çevirilmiş konuları kopyala yapıştır yapmaktan uzak durun eğer gerçekten kulübe katılmak ve dil biliginizi geliştirmek istiyorsanız kendi makalenizi yazmalısınız.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.