Türkhackteam DoSeR DDOS Programı //2017

patroldelirdi

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
914
0
20
nereye
biz 10 kişi saldırı yapmıştık işe yaramıştı bir ay önce yapmıştık işe yaradıda ama anonymousen olan bunu bilmiyorum.

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Konuda Etkili Felan Yazmadım Bu Programdan Nasa Yı Down Etmesini Bekleyemezsin
Birde Attığınız NET'in Gücüne Bağlı Baltalama Yapmasaydınız İyi Olurdu Yinede Yorumumuz İçin Teşekkür Ederim

Baltalama değil hocam üzüldüm böyle demene sadece nedenini merak ettim çünkü her yerde en etkili ddos programı gibi şeyler yazıyor ki ben kendime attığım server ile tek kurbanlı ipkiller ile düşürdüğüm siteye etki etmedi ona şaşırdım,acaba yöntem mi eskidi gibisinden soru sormuştum.
Sonuçta sadece tasarımını değiştirmişsin eline sağlık benim isyanım sana değil :)

Son düzenleme:

NAHO.ExE

Üye
7 Nis 2022
86
10
bunla bisite veya bir pc nin internetini çökerte bilirmiyiz yada birazda olso bir pc nin internetine şag vere bilirmiyiz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.