TurkHackTeam Hakkında!? #Genie - AI ChatBot

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,855
1,218
Yapay zekanın yazınsal farkındalıklarından biri de “Genie “ oldu. Yazınsal iletişim talebi ile belli kelime sınırda makaleyi yazdırabilmek çok güzel değil mi? Çoğunluğun bu durumdan haberdar olduğunu düşünüyorum.

Birden fazla uygulama türü mevcut araştırmanızı öneririm. Uygulamadan uygulamaya farklılık gösteriyor.. ;)

Bir de forumumuzu yapay zekadan dinlemek istedim.. :)

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,173
566
26
Sakarya
Yapay zekanın yazınsal farkındalıklarından biri de “Genie “ oldu. Yazınsal iletişim talebi ile belli kelime sınırda makaleyi yazdırabilmek çok güzel değil mi? Çoğunluğun bu durumdan haberdar olduğunu düşünüyorum.

Birden fazla uygulama türü mevcut araştırmanızı öneririm. Uygulamadan uygulamaya farklılık gösteriyor.. ;)

Bir de forumumuzu yapay zekadan dinlemek istedim.. :)
Aslında sadece tema ve reklamı farklı mesela
ben burada yazıyı wikiden aldım ve metni sese çevirdim eğer yazı spanner olsaydı aynı yukarıda ki gibi sesin kendince bir şeyler yazmış olması lazımdı sadece daha pratik yapmışlar ama bunun yapay zeka ile çok bir ilgisi yok yani şuanda etraf yapay zeka sahtekarlıkları ile dolu bu sadece pratik bir yol çizmiş ayrıca hata en başta zaten yaz komutu ile çalışıyor sistemin bunu engellemesi lazım burada dil modülü kullanılmalı çünkü konuşuyor
:D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: EX

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,855
1,218
Aslında sadece tema ve reklamı farklı mesela
ben burada yazıyı wikiden aldım ve metni sese çevirdim eğer yazı spanner olsaydı aynı yukarıda ki gibi sesin kendince bir şeyler yazmış olması lazımdı sadece daha pratik yapmışlar ama bunun yapay zeka ile çok bir ilgisi yok yani şuanda etraf yapay zeka sahtekarlıkları ile dolu bu sadece pratik bir yol çizmiş ayrıca hata en başta zaten yaz komutu ile çalışıyor sistemin bunu engellemesi lazım burada dil modülü kullanılmalı çünkü konuşuyor
:D
Sonuçta bir yapay zeka değil mi medyacı :) Elbet geliştirilebilir.. Uygulama makalesel özgünleştirme de iyi iş görür ;) Amaç tanıtmak oldu fayadalanan çıkar elbet.. Bir kaç sene öncesinde metin oluştururken iyice düşünür eksik yapmazdık şimdi bizim yerimize düşünenler var çok mu ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.