Türkhackteam Lideri Olsanız İlk Komutunuz Ne Olurdu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
tumblr_o9xpm3vtpn1u8a8hgo1_500.jpg

BloodBrother

Uzman üye
3 Şub 2015
1,069
0
Future
saçma sapan konu silmeyin ilk önce mesaj atıp 24 saat verin adam bi nedenini okusun yazdıkdan 5 dakika sonra silmeyin adam bi mesajı görsün derdim bu nedenle rütbem düştü çünkü bazı yetkilileri yeterli bulmuyorum açıkcası

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
TurkHackTeam Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Başında Kim Olduğuna Bakmadan Devletinin Yanında Olan ve Her Daim Devletini Destekleyen Bir Platformdur Sizde Bu Platformun Üyelerisiniz Aynı Zamanda Türkiyenin Gizli Kahramanlarısınız Vatanını Milletini Siber Alanda Savunan Kahramandır Benim Gözümde , İsmimiz Bilinmesede Haberlere Çıkmasak ta Bu Böyledir Bizlerin Amacı Gösteriş ve Ego Kasmak Değildir TurkHackTeam Tamamiyle Vatanı İçin Gönül Veren İnsanlardan Oluşmaktadır Sİzlerde Bu İnsanlardan Biriyseniz Size Söyleyeceğim Tek Şey Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ünde Dediği Gibi " Vatanını En Çok Seven Görevini En İyi Yapandır! "

Bunları Yazardım Bütün Abi ve Kardeşlerime =)

Son düzenleme:

AfroTroll

Üye
8 Ocak 2017
188
0
Troll Land
Faceye girip " ccc Tht Admin ccc hak yiyen hack yer " yazicak kadar vizyonsuz arkadaslar da var icimizde evet ama lamer krdeslerimize " gidin hesap makinesiyle çay bardagi hackleyin " demekte zevkli olurdu lan...

En iyisi forumu satıp miamide limonlu orelet icmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.