Turkhackteam T-shirtleri Satışda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
24
Merhaba arkadaşlar 1 kaç gün müsaitim T-shirt göndere bilme imkanımız var kısa bir süreliğine hazır yazda gelirken T-shirtlerimizi satışa alıyoruz.

Ödeme türü :ptt havale.
Gönderim : Yurt içi kargo (3 gün içinde kesin teslim.)

THT-SHİRT ÜRÜN BEDELİ - 15 TL'DİR !
ŞUANKİ SINIRLI ADET 25

SİPARİŞ VERMEK İSTEYENLER ;
ADINIZ SOY ADINIZ :
BEDENİNİZ :
ADRESİNİZ:
Şeklinde pm atınız.

BEDENLER [M] [L] MEVCUT

NOT : P.TESİ'DEN İTİBAREN DAĞITIM YAPILACAKTIR.

MÜŞTERİ YORUMLAR ;
( ÖNCEDEN ALANLAR YORUMDA BULUNA BİLİR)

http://www.turkhackteam.org/4196203-post13.html
TIKLA
TIKLA
TIKLA
TIKLA
TIKLA
TIKLA

Son düzenleme:

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
166
İşin arkasında Héraklés hocamız var ise kesinlikle kalitelidir. Arkadaşlar gerçekten iyi tişörtler :)

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
En sevdiğim de buydu :)
Komutanım bunu hani ptt den ptt ye gönderebilir miyiz ? Her zaman evde olamıyorum :)

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
24
Ayrıca arkadaşlar. Defacto,Sobee,Lc wakiki gibi markaların ürünlerini ve satış pazarlamasını yaptım .

Orada satılan t-shirtler 29.90 ve 20.99 gibi fiyatta bizimkiler daha kaliteli oldu.

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
En alttaki adres olmasa aslında çok güzel. Tasarım güzeller ellerinize sağlık aslında bu yayılsa çok güzel olur bir team halinde giyilse :)

Znéa

Administrator
19 Tem 2011
4,395
116
Bongomya
Benim 2 Tane Yolda :) Bence Sayısı Arttırılmalı :) Arkadaşlar Bence Bitmeden Yakalayın Bir Adet

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Bilişimle ilgili bilimum seminerlere giderken vs. hoş durur. Kaçırmayın derim arkadaşlara.

Ufak bir hatırlatma, "satışda" değil, "satışta" olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.