TurkHackTeam Yazılım Geliştirme Yarışması [SONUÇLANDI]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,443
806
30
root@adige~#

Turkhackteam Yazılım Geliştirme Yarışması

Merhabalar. Yazılım Geliştirme yarışması düzenlemeye karar verdik. Bu konuda yetenekli ve bilgili insanları yarışmaya katılmaya davet ediyoruz.

Forum içi katılım için özel mesaj yoluyla bana ('Adige'e) '"Turkhackteam(THT) Yazılım Geliştirme Yarışma Başvurusu"' başlığında gönderebilirsiniz.

Forum dışı katılım için e-posta adresimize ([email protected]) 'Turkhackteam Çeviri Yarışması Başvurusu' başlığında gönderebilirsiniz.

Başvuru formu içerisinde bulunması gereken bilgiler;

Ad Soyad:
Yaşınız:
Bildiğiniz Yazılım Dilleri(Az,Orta,Çok) :
Github Hesabınız :
Geliştirmek istediğiniz Projenizi ve amacını açıklayınız :
Forum içerisinden katılıyorsanız üyelik linkiniz/ Forum dışarısından katılıyorsanız size dönüş yapacağımız mail adresiniz:

Ödüller

1.'ye -> 1 Aylık Altın Vip
2.'ye -> 1 Aylık Gümüş Vip
3.'ye -> 1 Aylık Bronz Vip

Ekstra olarak dereceye giren arkadaşlar Ar-ge Takımına girme şansı yakalayacaklardır.

Nasıl Olacak?

° Yukarıdaki gibi başvurunuzu yaptıktan sonra 18/09/2020 tarihinde 20:00 saatinde herkes projeleri geliştirmeye başlayacaktır, 3 günlük süre zarfı, 21/09/2020 saat 20:00'a kadar geliştirilen projeler tarafımıza iletilecektir

° Geliştirilen projeler eğer belirtilen saat içinde ulaştırılmazsa diskalifiye olursunuz.

° Forumda konu açarak değil de başvuru yaptığınız ortam üzerinden (özel mesaj veya e-posta) bize göndermenizi rica ediyorum.

° Projeler, timimizce kontrol edilecek ve kazananlar belirlenecek. 24/09/2020 tarihinde sonuçlar açıklanacak.

° Programlar, kaynak kodları açık bir şekilde ve github hesabınıza yüklenerek tarafıma iletilmelidir.

° Kodlamalar tamamiyle sizlere ait olmalıdır. Başka yerlerden alıntı programlar yapılması yasaktır.

°Başlangıç seviye, yapımı kolay projeler sunmayınız..

SON KATILIM 17.09.2020 / 23:59

YARIŞMA SONUÇLARI

Altın VİP Sahibi: hkey, zilla,
Gümüş VİP Sahibi : Ego1st
Bronz VİP Sahibi : LosT

Yarışmaya katılan herkesin eline sağlık arkadaşlar. Bu son yarışmamız değil takipte kalın!

Son düzenleme:

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Cevap: TurkHackTeam Yazılım Geliştirme Yarışması Başlamıştır!

Öncelikle yarışma hayırlı olsun,

Şu kısmı anlayamadım:
Geliştirmek istediğiniz Projenizi ve amacını açıklayınız :

18/08/2020 tarihinde 20:00 saatinde herkes projeleri geliştirmeye başlayacaktır

Eğer bir kişi kabul edilip edilmediğini önemsemeyerek başvuruyu yolladığı an programı geliştirmeye başlarsa ve başvurusu kabul edilirse ne olur ? Hile yapmış mı sayılır ? Eğer hile ise bu nasıl tespit edilebilir ?
Projeleri siz verseydiniz daha kontrol edilebilir olmaz mıydı ?

Teşekkürler.

'Adige

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,451
2,066
35
Osmaniye 80

Akşam yazacağım bu konuya

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51

Çok güzel bir etkinlik katılacaklara başarılar : )

x4807

Katılımcı Üye
10 Ağu 2019
985
17

Katılacaklara başarılar. Düzenlenen THT çekiliş ve yarışmalarını görmek sevindirici.

CyberXhackk

Kıdemli Üye
13 Mar 2016
3,132
10
C/C++ Dev.

App mi geliştirmek zorundayız, yoksa generic kütüphaneler yazmamız sayılıyor mu?

Kısaca bilgiye, koda mı önem veriliyor, fikre mi?

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN

Güzel bir yarışma olmuş, başvuranlara başarılar diliyorum. :)

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,516
1,014

hayırlı olsun
ben de varım

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,451
2,066
35
Osmaniye 80

Akşam yazacağım bu konuya

Yazıyorum.
Forumda (TOP 12) listesinde bu konu var

Ve burasi oldukça haraketli

Demek ki birşeyler bu forumda çok daha iyi yerlere gelerek istenilen olacak gibi :)
Bu yönetim...

Ve Yardimci co adminler.
Bu adamlar bu forumu iyi yönetiyor.
Kolay gelsin herkeze

Son düzenleme:

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5

Şu kısmı anlayamadım:

Eğer bir kişi kabul edilip edilmediğini önemsemeyerek başvuruyu yolladığı an programı geliştirmeye başlarsa ve başvurusu kabul edilirse ne olur ? Hile yapmış mı sayılır ? Eğer hile ise bu nasıl tespit edilebilir ?

Teşekkürler.

'Adige

bende o kısmı anlayamadım 'Adige abi açıklar mısın? Hile yapmak istemiyorum.

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25

Android Geliştirme dahil mi?

Ve bir de belirlenen tarihten daha önce geliştirilmeye başlanırsa ne olacak? Bunu yapan kişiler nasıl tespit edilecek

Son düzenleme:

Codx

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
309
1

Katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum :)

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,443
806
30
root@adige~#

Şu kısmı anlayamadım:

Teşekkürler.

'Adige

Belirtilen tarihten önce, başlanılmaması için program dosyalarının yapım tarihi, ve yüklenme tarihleri esas alınarak kontrol edilecektir. Projeleri bulmak zaman alacağı için, seçimi sizlere bırakıyoruz. Ancak yapımı kolay, başlangıç seviyede programlar üzerine durmamanızı rica ediyorum.

Android Geliştirme dahil mi?

Ve bir de belirlenen tarihten daha önce geliştirilmeye başlanırsa ne olacak? Bunu yapan kişiler nasıl tespit edilecek

Evet dahildir. Ancak Tht mobil uygulaması istemiyoruz. Sizlerden, Daha önceden başlanmamasi için, Proje dosyalarının yapım tarihleri esas alınarak kontrol edilecektir.

Son düzenleme:

boole

Global Moderatör
12 Nis 2019
735
201
.Net Core

Günceldir ++++++++++

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,443
806
30
root@adige~#

Yarışmaya katılımlarınızı bekliyoruz

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy

Ne üzerine geliştirme yapılacak neden bundan bahsetmediniz bir yarışmaya katılıyoruz ama neye katılıyoruz, konu ne ondan bile bi haberiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.