Türkiye hackleniyor mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SuLeYmAnY

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
662
0
NeReYe...
Beyler adamlar haberlere çıkıyor bizim de bişeyler yapmamız lazım diye konu açtım geçen hafta silinmiş konum Türkiye biz vatanımızı savunmak zorundayız burdan timlere sesleniyorum bir an önce hazırlanıp saldıralım bu ara pek online değilim kısıra bakmayın da sizze de emir gibi olmasın yanlış anlamayın ben vatanımızı savunalım diye diyorum dah şimdi haberlerde dinledim bizde bişeyler yapalım .

CNGZHN061

Üye
12 Ara 2015
227
0
merak yok beyler tek hackerlar onlarda yok bizdede var sağlam timler var bazı arkadaşlarımız (hackerlar değil) sırf artistlik için kendi ülkemizin facesini hacliyor az önce gördüm tepki edin böyle konu açanıda şikayet edin çok biliyorlarsa rusa sitelerini hacklesinler

Torpil1

Katılımcı Üye
8 Tem 2015
373
0
Rus hackerler......
İşi .....
En kısa zamanda üvyd yetkisi alınıp bizimde yapmamız lazım

farakk

Üye
23 Nis 2015
181
1
Kardeşim öyle ruslar bize saldırmış bizde hemen saldıralım diye bir şey yok.Sağlam bir saldırı yapacaksan önce sağlam bir hazırlık yapman lazım ki turkhackteam 'da buna hazırlanıyor.Bunu bir atasözüyle pekiştireyim.'' İntikan soğuk yenen bir yemektir ''

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
458
'
Putin’in IŞİD konusunda Türkiye’yi suçlamasından sonra Türkiye’ye saldırmaya karar veren hacker grubu Anonymous, 14 Aralık’ta 5 sunucusu ODTܒde bulunan Nic.tr alan adı servisine saldırmaya başladı. 40 Gbps hızındaki saldırı ise ODTܒnün açıklamasına göre, dünyada yaşanmış en yoğun DDoS saldırısı…

Anonymous bu ilk saldırı ile .tr alan adlı Türk sitelerine yurt dışından erişimi zorlaştırmayı başardı. Böylece özellikle e-ticaret siteleri, yurt dışındakü müşterilerinden sipariş alamamaya başladı. Bu aynı zamanda online servisler aracılığı ile yurt dışına yapılan ihracata sekte vurmak anlamına geliyor. Ancak şimdilik zararın boyutu net değil. 7 günlük zararın, on milyonlarca doları bulabileceği de tahmin ediliyor.

Fakat sorun burada bitmedi. Anonymous ilk saldırının ardından yeni saldırların devam edeceğini duyurmuştu ve dün akşam üzeri saatlerinde, bankacılık servislerine benzer bir DDoS saldırısı düzenlendi. Hazırlıksız yakalanan bankaların online servisleri beklenmedik şekilde çöktü, ulaşılamaz hale geldi. Böylece, online olarak para transferi yapmak isteyenler banka sitelerine ulaşamadılar. Bankada sakladığı altınını, dolarını, hisse senedini, fonunu, tahvilini satarak kazanç sağlamak isteyenler yine online servislere ulaşamadılar ve alım satım yapamadılar

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Anonymous un Rus taraftarı saldırıları yüzünden oluyor. Olayın İşidle falan alakası yok. Adamlarla bir sorunumuz yokken Rusya olayı başladığı anda asılsız bir nedenle siber savaş açtılar. Ancak korkmamız gereken şey Rusya nın Ermenistan ile anlaşıp füzeler yerleştirecek olması. Türkiye yi 4 bir yandan kuşatmış oldular. Saldırırlarsa halimiz heba..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.