Türkiye Masonlar Büyük Locası / Teşekkür - Doctor Memotaz

1 Ara 2022
152
59
Yaptığınız gerçekten çok güzel bişey eminim saygılarını kazanmışşınızdır.

Sen sanırım masonları satanizm ile karıştırdın.Masonlar zengin iş adamlarının örgütlendiği küresel bir örgüt.Fazla burunlarını siyasete soktukları için zamanında sıkıntı yaratmışlar ama ne yahudilerle(Mason locasına yahudilerin girmesi yasaktır!!!!) ilgisi vardır ne de satanistlerle.Mason olan osmanlı pardişahı ve paşaları da vardır.Bu hikayelerin hepsi youtuberların çocukları korkutmak için uydurduğu masallardır.
Bir yanlışını düzelteyim dostum bildiğim kadarıyla Büyük bir güce inanan herkes (kısaca Tanrı) mason olabilir yahudi kökenli veya ermeni kökenli diye ayrım yapılmaz Erkek olmak kibar saygın bir beyfendi olmak ve gerekli diğer yükümlülükleri barındırmak mason locasına üyelik isteği göndermen için yeterlidir bir de tabi maddi gücünün de bir etkisi vardır çünkü yine bildiğim kadarıyla üyeler belirli bir ücret öderler.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Howert

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
442
175
[email protected]

Kendileri Beklediğimden Daha Nazik Çıktı,

IjWRdw.jpg

rHHKOz.jpg

FnxpB1.jpg


Sansürlediğim Yerler Mail Ad Soyad Bilgilerimdir.

www.mason.org.tr
www.iktisadiisletme.com


mj87VY.png


Eğer gece birisi seni paketleyip kaçırmaya çalışırsa direnme bir şeyler başarırsın
 

SynCrd

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
514
0
Orta Amerika
İyi geceler, kargo içeriği neydi acaba konuya denk geldim de aklıma takıldı :LOL:. Eline sağlık ayrıca.
 

MUHAFIZ.

H S R
17 May 2020
42
10
Nerden : 1999'dan
Mustafa Kemal Atatürk'ün kapattırdığı Mason locasına yardımda bulunmak THT ye yakışmadı bence.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.