Türkiye Masonlar Büyük Locası / Teşekkür - Doctor Memotaz

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,332
22
setxkbmap tr

Kendileri Beklediğimden Daha Nazik Çıktı,

IjWRdw.jpg

rHHKOz.jpg

FnxpB1.jpg

Sansürlediğim Yerler Mail Ad Soyad Bilgilerimdir.

www.mason.org.tr
www.iktisadiisletme.com

mj87VY.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
940
133
-
Tebrikler tek ricam kargo ile ne göndereceklerini yazarmısın?
Bizde bi açık buluruz elbett kargo güzelse
:trl

Edit: Şuan tarıyorum satrancı bıraktım

Son düzenleme:

Blinkz

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
272
0
İstanbul
Beyler dalgayı bir kenara bırakırsak masonların böyle yorumlarımızda belirtiğimiz gibi olmadığını biliyoruzdur herhalde kesik kafalar falan yani şakacı youtube kanallarını izlemiyorsak biliyoruzdur
herhalde diye düşünüyorum kendi aralarında gayet düzgün insanlar birlik dayanışma içindeler yani hayatta onlardan biriyle karşılaşırsanız anlarsınız zaten

Guvwe

Üye
14 Ocak 2018
189
3
Beyler dalgayı bir kenara bırakırsak masonların böyle yorumlarımızda belirtiğimiz gibi olmadığını biliyoruzdur herhalde kesik kafalar falan yani şakacı youtube kanallarını izlemiyorsak biliyoruzdur
herhalde diye düşünüyorum kendi aralarında gayet düzgün insanlar birlik dayanışma içindeler yani hayatta onlardan biriyle karşılaşırsanız anlarsınız zaten

dostum masonlar masum değil tarihte yaptıklarını araştır bir sürü olayın sebebi masonlardır.

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,332
22
setxkbmap tr
Yahu o kadar fazla açık buluyorum mail atıyorum bakan yok. İçlerinde büyük şirketlerde var. Sorunları benimle mi nedir :D

Resmi Mailler Genellikle Aşırı Yoğun Olduğu İçin Fark Edilmen Çok Zor Olur, Daha Çok Geliştirici Hatta Temsilci Maillerine Yoğunlaş Hepsine Her Hafta Başı Gönder Tâki Dönene Kadar. Ben Genellikle Bu Rotada İlerliyorum Kesinlikle Daha Çabuk Dönüş Oluyor. Birde Spam'a Düşmemek İçin İçeriği Temiz Tut, Hep Aynı Maili Kullanma Vs Vs.. Dünya Kadar Zahmetli Yol Var Yoruldum Artık :siritan2

Mail Atmaktan Bıkıp En Son Kotonun Genel Müdürlük Zımbırtısını Arayıp Zorla Mailime Baktırmıştım

Son düzenleme:

Guvwe

Üye
14 Ocak 2018
189
3
Tarihte dediğin kişler şöyle taş ustalarını sanırım bir tarikat öldürdüğü için onlarda o tarikatın ailelerini ve onları öldürdü yani başka alakası yok ./

dostum masonların osmanlı üzerindeki etkisine bir bak derim osmanlının batmasında çok büyük etkileri var ingilizlerin tarafını tutmuşlar. bunlara güvenmemek lazım

Blinkz

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
272
0
İstanbul
dostum masonlar masum değil tarihte yaptıklarını araştır bir sürü olayın sebebi masonlardır.

Aga b masonlar sessiz sakin masum temiz insanlardır satanlar gibi yok kedi kesme ayinler falandır hep hikaye bunlar ya da her şeyde olduğu gibi orda da yobazlar var işt abartılı bir ifade takınanlar falan genelinde iyi insanlardır ya

Ataerimz

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
507
2
Guadalajara
hahahhaha Masonlar cömert insanlar gerçekten, biz millet olarak uzun zamandır kendimizden başka kimseyi düşünmediğimiz için bu tarz olaylar bize çok ilginç geliyor. :)

libertersapiens

Yeni üye
21 Nis 2020
3
0
Kardeş onlara çok güvenme nasıl olsa şeytana tapıyorlardı ve osmanlının çöküşünde büyük etkileri vardı.

Sen sanırım masonları satanizm ile karıştırdın.Masonlar zengin iş adamlarının örgütlendiği küresel bir örgüt.Fazla burunlarını siyasete soktukları için zamanında sıkıntı yaratmışlar ama ne yahudilerle(Mason locasına yahudilerin girmesi yasaktır!!!!) ilgisi vardır ne de satanistlerle.Mason olan osmanlı pardişahı ve paşaları da vardır.Bu hikayelerin hepsi youtuberların çocukları korkutmak için uydurduğu masallardır.

1 Ara 2022
152
60
Yaptığınız gerçekten çok güzel bişey eminim saygılarını kazanmışşınızdır.

Sen sanırım masonları satanizm ile karıştırdın.Masonlar zengin iş adamlarının örgütlendiği küresel bir örgüt.Fazla burunlarını siyasete soktukları için zamanında sıkıntı yaratmışlar ama ne yahudilerle(Mason locasına yahudilerin girmesi yasaktır!!!!) ilgisi vardır ne de satanistlerle.Mason olan osmanlı pardişahı ve paşaları da vardır.Bu hikayelerin hepsi youtuberların çocukları korkutmak için uydurduğu masallardır.
Bir yanlışını düzelteyim dostum bildiğim kadarıyla Büyük bir güce inanan herkes (kısaca Tanrı) mason olabilir yahudi kökenli veya ermeni kökenli diye ayrım yapılmaz Erkek olmak kibar saygın bir beyfendi olmak ve gerekli diğer yükümlülükleri barındırmak mason locasına üyelik isteği göndermen için yeterlidir bir de tabi maddi gücünün de bir etkisi vardır çünkü yine bildiğim kadarıyla üyeler belirli bir ücret öderler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.