Türkiye Temalı Resimler HD

20 Ağu 2016
84
0
Nereye
Resimler bana ait kişisel çalışmam olmadığı için burda paylaşmayı uygun gördüm.
Y4WLoz.jpg

Türk Bayraklı Resimler HD
1NDWqp.jpg

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !
pE831m.jpg

KAPAK FOTOĞRAFI
yVoa7L.jpg

Elim de olan 3 tane fotoğraf var. Buldukça daha çok paylaşıcağım. Umarım hoşunuza gitmiştir.

demantools

Katılımcı Üye
11 Eki 2013
379
0
Kırıkkale
en sonuncuyu Hizli resim'e HD sini yükleyebilirmisiniz masaüstü arkaplan'ı yapacam'da bu arada hepsi birbirinden mükemmelel Muazzam bir şey :)

20 Ağu 2016
84
0
Nereye
En sonuncusu benim aldığım kadarıyla öyle facebook kapak fotoğrafı yapmak için tam olarak ideal hatta kendi hesabımda kullanıyorum. Tam olarak oturuyor güven bana ve küçük falan gözükmüyor deneyebilirsin kendi hesabında.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.