Türkiye'de Hacker Sayısı;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
sitedeki hedef hackleri sayar mısın ? samuraiden baska hedef site hekleyen yok zaten. düşen siteleri hekliyor herkes. kendinizi kandırmayın burada , kim natoyu hekliyor ?? o kadar 4000 site deniyorda kim natoyu hekliyor ???

ek olarak = hayvanı heklermisin.

papağanlar doğada konuşurmu insan ile etkileşime girmeden veya hangi köpek hacklendem(insanlar eğitmeden) önce gidip uyuşturucu arar ?

ayrıca hedef site olayına gelicek olursak neden bi amacı olmadan birisi gidip natoyu hacklesin natoyla ne derdin var onu çözemedim ki madem hedef site meraklısısın buyur seni görelim hedef sitelerde :)

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
papağanlar doğada konuşurmu insan ile etkileşime girmeden veya hangi köpek hacklendem(insanlar eğitmeden) önce gidip uyuşturucu arar ?

ayrıca hedef site olayına gelicek olursak neden bi amacı olmadan birisi gidip natoyu hacklesin natoyla ne derdin var onu çözemedim ki madem hedef site meraklısısın buyur seni görelim hedef sitelerde :)

ug tim ve ankacılar kendilerine cok guveniyorlar yanlısmıyım ? konulara yorumlara , egolara bak. tavsiye isteyen adama , kendisi siber güvenlik uzmanıymıs gibi konusup sonunada bu isareti koymak;) // ankacılar 100 site 200 site yerine 1 tane site fakat ilgi uyandıracak bir site istiyoruz , cok mu ?

thefsociety

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
292
0
Whisber Konuşmana Bakıom'da Lamersin Bu Yüzden Söylediğin Ve Söyleyeceklerini Kimsenin Takmamasını Tavsiye Ediyorum Forumdakilere. Forumdakiler Takmayın "Kim NATO'yu Hackliyor" muş :p

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
exploit yazmak demissin , bu forumda yazmayı bırak kullanan kisi sayısı bile cok az. brute ye tapıyorlar , yorumlardada okundugune gore , hacker kavramını arastır diyorlar. BAY HECKIRLAR SİZİ BU SİTEYE DAVET EDİYORUM , HECKIRLIK OGRETİN BİZE NATO - Homepage

Whisber foruma ilk geldiğimde lamer diye beni dışlayıp , site nasıl hacklenir diye sorduğumda bu bir imkansız sadece Hoic ile 5-10 toplayıp siteyi erişime kapatabilirsin dediğinide unutmadım :) insan bari keylogger atabilirsin derde karşısındakini avutur :)

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
suna yemin ederim ki , 1 kisi benden yardım istedigi zaman onu asla geri cevirmedim , tw olsun skype olsun bir seyler gosterdim. siz konusun , boş konusursunuz zaten. bende lamerim evet.

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
suna yemin ederim ki , 1 kisi benden yardım istedigi zaman onu asla geri cevirmedim , tw olsun skype olsun bir seyler gosterdim. siz konusun , boş konusursunuz zaten. bende lamerim evet.
Allah yukarda bir gram yalan söylediysem cennet yüzü görmeyeyim :)
hayır onu demiyorum ben tamam o zmaan belki sitede açık taramasını belki sende bilmiyordun insanlık hali olabilir herkez anasından doğarken hackingle doğmuyor fakat daha sonra whisber üyeliğin banlandı ve başka bir nickle tekrar thtye gelmiştin sonra facebookda birisi beni sen benim birisine attığım mesajı görmüştün sırf ":D" smileseni kullandım diye "şu salak salak sembol atan lamerler grublara alınmamalı " demiştin asla unutmam bu hackinge başladığımda aldığım ikinci hakaret idi . :)

Son düzenleme:

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye

senden bi konuda yardım istiycem o zaman hocam

Allah aşkına gereksiz post atma artık üyelere en çok yardımın bu olur şimdiden teşekkürler :)

-Akıncı-

Uzman üye
13 Nis 2013
1,847
12
Antalya
sitedeki hedef hackleri sayar mısın ? samuraiden baska hedef site hekleyen yok zaten. düşen siteleri hekliyor herkes. kendinizi kandırmayın burada , kim natoyu hekliyor ?? o kadar 4000 site deniyorda kim natoyu hekliyor ???

ek olarak = hayvanı heklermisin.

Yazmıcaktım Ama dayanamadım Natoyu Hacklemek Kolay Değildir Siteyi İyi Analiz Edip Ne Gibi Açıkları Var Bulunması Gerek Ondan Sonra Bir Yol Çizersin Yavaş Yavaş Yapar Hackerlersin.Brute İle Hackliyen Arkadaşları küçümseme sonuçta emek veriyor zamanını harcıyor tabi brute ile kalmamalı hep bruteyle olmaz brute olayını kavradıktan sonra sql,xss geçebilir kali linuxuda iyice öğrenirse hedef siteleri sistemleri hackliyebilir.Brute ile hackliyen kişilere laf atacağına buyur sende hackle.

soldieRsTR

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
376
0
1453
Dostum bu forumda "hacker nasıl olunur" başlığı altında bir konu var , bu konuyu açma sebebin hakkında aklıma hiçbir şey gelmiyor ama bence tek bir yararı var , forumdaki hackerların hepsi bu konu altında toplanmış , bakıyorum da buraya bilgi edinmekten daha çok adını duyurmak isteyenler vesair. dolmuş , ilk önce kendinize bakın ondan sonra karşı tarafın kusurlarını arayın herkesin yeteneği aynı olmak zorunda değildir bilişim hakkında konuşuyorum senin elektroniğ'e elin yatkındır elektronik hacker'lıkla uğraşırsın ama istemediğin bişeyi zorla öğrenmekte .. neyse iyi akşamlar :)

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Bak bazı konularda haklısın önce bunu söyliyeyim ancak türkiye'deki hacker sayısı 10'dan az değil.
Sen eğer gerçekten THT'de ÜDY'yi tanısaydın bilirdin zaten.

AirmoN

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
527
0
Türkiyede neden hacker az çünkü türkiyedeki hiçbir hacker başka bir hacker olmasını istemiyor sadece ben olayım vs halbuki öğretseler yetenek olanlara bu halde olmazdık kendi düşüncem böle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.